הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
אוכל_טוב_לאירועם

איך מארגנים קייטרינג לאירוע? ועל מה חשוב להתעכב?


איזה אוכל כדאי לאירועים חגיגים
לא יעזור כמה כסף ומאמץ תשקיעו באירוע שלכם - תערכו אותו בגן האירועים הכי נחשב, תזמינו את התקליטן הכי טוב, תדאגו שהכל ייראה מטופח ומסודר ותערכו את החופה הכי מרגשת בהיסטוריה - עדיין הדבר הכי משפיע בעיני המוזמנים זה הקייטרינג. לא רק חיילים צועדים על קיבתם, אלא גם האורחים שלכם, לכן כשבוחרים קייטרינג לאירועים פרטיים , קיימת חשיבות לא רק לטעם - יש עוד כמה דברים עליהם אסור להתפשר.

מבחר עשיר של מנות ותוספות: לפי שיטת השווארמה נטען שלא על החומוס בלבד נמלא את הפיתה, האלמנט הכי משפיע הם הסלטים. מרבית הישראלים אוהבים ערב רב של תוספות שמאפשרות לסועד לקחת ולהעמיס את הצלחת בכל מה שטעים, ולכן, כדי שכולם יהיו שבעים ושבעי רצון, כדאי לשכור קייטרינג לבר מצווה שמציע מספר רב של מנות.

בופה או הגשה: זהו אחד השיקולים הכי משמעותיים, האם לבחור בופה שחוסך בהוצאות ומציע לאורחים מגוון מנות שמהן אפשר לבחור, או הגשה מסורתית לשולחנות, אשר מאוד נוחה לאורחים. לרוב, אורחים מבוגרים מעדיפים הגשה לשולחן, אולם במידה ועיקר המוזמנים הם צעירים, בופה הוא הבחירה העדיפה.

הקינוח: קינוח טוב יכול להפוך כל ארוחה למושלמת. כאן מומלץ לקחת קינוחים רגילים שבטוח שכולם אוהבים, שוקולדים ופירות.

העניין שלגביו הכי חשוב להכריע הוא האם להעסיק קייטרינג כשר, כאשר גם במקרה זה הגורם הכי משפיע הוא המוזמנים שלכם. במקרה שמרבית קהל המוזמנים מעדיפים כשר כדאי להתחשב בהם, רגשותיהם ואמונותיהם - כי הרי הם אלה שלבסוף יהנו מהארוחה.

כנראה שבחירת שירותי קייטרינג והרכבת התפריט יהיו הקביעות עם ההשפעה הגדולה ביותר על האירוע הגדול שלכם ואיך שהוא נתפס בעיני האורחים, אז בחרו בחוכמה - וגם אם רוצים להשקיע באטרקציות כמו קייטרינג כשר טוב ואיכותי ההשקעה הכי חשובה היא הקייטרינג.


מה דעתך על איך מארגנים קייטרינג לאירוע? ועל מה חשוב להתעכב? ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה