הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
אמונות

איך האמונות שלך משפיעות על המשקל והאכילה שלך


האם אתם יודעים מה משפיע על המציאות שלנו יותר מהכול? אלו הן האמונות שאנחנו מחזיקים ביחס לעצמנו, לאחרים ובעצם לכל דבר.
האמונות שלך משפיעות על חייך הרבה יותר ממה שאת עשויה לחשוב, החל מגודל הגוף שלך, רמת הפעילות הגופנית שלך, סוגי המזון שאת אוכלת  ועד איך שאת מתנהלת בחיי היום יום, מה את מרגישה לגבי עצמך וכמה את דואגת ומטפלת בעצמך.

בעיקרון, כל מה שאת עושה או לא עושה בחיים מבוסס על מערכת של אמונות שאת מחזיקה שתומכות בפעולות שאת מבצעת. לדוגמה, ייתכן שתמיד נמנעת מלבצע פעילות גופנית בגלל שאת כל הזמן אומרת לעצמך שאת לא אוהבת את זה. הדיבור העצמי הזה מחזק את האמונה הבסיסית שקיימת אצלך שפעילות גופנית זה סבל או שפעילות גופנית זה קשה עבורך. ברגע שתשני את האמונה הזאת, גם ההתנהגות שלך תשתנה.

מאוד חשוב להטיל ספק ולבחון את האמונות המגבילות שיש לך מכיוון שאת עשויה לגלות שהן עוצרות אותך מלהשיג את המטרות שלך, במיוחד כשזה מגיע לגוף רזה ובריא ולשחרור מאכילה רגשית.

הקדישי זמן בכל יום לבחון את האמונות שלך על עצמך, הגוף שלך, הבריאות שלך וכל דבר אחר הקשור במטרות הנוכחיות שלך.
הרשימה שלך עשוי להיראות משהו כזה: "זה קשה לי לרדת במשקל כי יש לי חילוף חומרים איטי, אני אף פעם לא הצלחתי לרדת במשקל, ירשתי את הגנים של אמא שלי, היא נמצאת בעודף משקל בדיוק כמוני..."
וכשאת כותבת את הדברים הללו, חשבי היטב עליהם ושקלי אם הם באמת נכונים לגביך או לא. את עלולה להיות מופתעת ולגלות כי כמה מהאמונות הללו הן מטעות או אפילו כלל לא נכונות.
ברגע שאת מזהה אמונה שגויה או מגבילה, עליך להתחיל לשנות אותה על ידי לספר לעצמך סיפור חדש. אחרי הכל, זה בדיוק מה שהאמונות הקיימות שלך - הסיפורים שסיפרת לעצמך במשך שנים!

הסיפור החדש שלך יכול ללכת משהו כזה:. "אני יכולה ראויה לזמן לעצמי ולשים את עצמי בראש סדר העדיפויות, אני יכולה להצליח בתהליך של שינוי הגוף שלי, יש לי את הכוח להתמודד עם מכשולים ומעידות". כאשר את משנה את האמונות המגבילות שלך ואת הסיפורים שאת אומרת לעצמך, אז את יכולה לשנות בקלות את ההתנהגות שלך, ובסופו של דבר את התוצאות שתקבלי!


מה דעתך על איך האמונות שלך משפיעות על המשקל והאכילה שלך ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה

ידוע כאכילה רגשית,אמונות מגבילות,הרזיה ללא דיאטה