הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
אשתו_של_הנוסע_בזמן

אשתו של הנוסע בזמן


אשתו של הנוסע בזמן מאת אודרי נפנג. ספר שהכי מתחשק שהקריאה בו לא תיגמר לעולם.
את הספר "אשתו של הנוסע בזמן" מאת אודרי ניפנגר קיבלתי במתנה מחברה טובה לרגל לידתה של בתי הקטנה. עברה כבר חצי שנה והספר נח לו במגירה, מחכה לא יודעת למה.  התחלתי לקרוא את הספר וכבר בעמודים הראשונים הרגשתי שזה ספר שיכנס לי עמוק לתוך הבטן והלב וממש לא ארצה שיצא משם. ניסיתי בכל כוחי לקרוא אותו לאט, כל פעם עמוד-שניים ועצרתי את עצמי, הקריאה הקלה והעלילה המרתקת אתגרו אותי.
זהו סיפור על אהבה שניצחה את הזמן, אהבה איתנה אמתית וטהורה אשר חזקה מכל כח בעולם. לאהוב עד שכואבת הבטן, לאהוב ולהתגעגע, לאהוב ולנשום את האדם שאוהבים בכל שניה ורגע וכשהוא נעלם, להשתוקק לרגע שיחזור.
למרות ניסיונותי לקרוא את הספר לאט ככל האפשר לאחר פחות מעשרה ימים סיימתי את הספר ביום בהיר אחד שבו הקטנה נרדמה לשנת צהריים ואני בלעתי את הספר, עם דמעות בעיניים וחשק אדיר לעוד. ספר נדיר שמעורר את כל החושים ובעיקר את הגעגוע.
באותו לילה חלמתי שאני נוסעת בזמן, חזרתי לכל אותם רגעים שרציתי לחוות שוב, את יום החתונה שלי, את ימי הלידה של הבנות שלי. לחזור בזמן לרגעים שאני לא זוכרת לא הצלחתי, אלה רק חלומות והספר הוא רק סיפור בסופו של דבר. כמו ילדה קטנה שמאמינה בפיות וחולמת שהפיה האישית שלי תבוא לבקר אותי בלילה ותגשים לי את החלומות.
לאחר קריאת הספר לא נרגעתי ועברתי לצפות בסרט שהיה מאוד צפוי כי הרי כבר קראתי ובכל זאת, נהנתי לצפות בסצנות הדרמטיות שקראתי בספר בשקיקה.
ספר שגורם לזמן להראות רק עוד משתנה בחיינו אך כשמדובר באהבת נצח, הזמן הוא חסר ערך.

ספר נהדר למתנה למי שאוהבים.

הוצאת: כנרת זמורה ביתן
מספר עמודים:460
מחיר:89 ש"חמאמר זה טרם דורגמרתקמענייןנחמדסבירגרוע


מה דעתך על אשתו של הנוסע בזמן ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה

ידוע כאשתו של הנוסע בזמן,ספר מומלץ,רב מכר,הסרט אשתו של הנוסע בזמן,אהבת געגוע