הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
גלוסיבוקס_מרץ_2012

גלוסיבוקס מרץ 2012


את קופסת הגלוסיבוקס של חודש מרץ קיבלתי אלי לעבודה, ההתרגשות והציפיה לקראת הקופסה המיוחלת היא כמו ציפייה למתנת יום הולדת מאוד מיוחדת

 לצערי חברת השליחויות של דואר ישראל מעט אכזבה הפעם ועקב עיכוב של השליח לשעה שנקבעה נאלצה החברה לבקש ממני מועד חדש לתיאום קבלת הגלוסיבוקס שהגיע ביומיים איחור מהתאריך המקורי שנקבע. אלה היו יומיים ארוכים של ציפייה, מעט אכזבה על הבלבול, בסה"כ חברת השליחויות התנצלה וקבלה את בקשתי להביא לי את החבילה אל מקום העבודה ולא לכתובת הבית כפי שנקבע בהתחלה כדי לא לעכב בעוד זמן את העברת הגלוסיבוקס  אלי.

קופסה קטנה, עם מוצרי טיפוח בגודל מוקטן להתנסות, קופסת ההפתעות החודשית שלי שבניגוד למחזור שמלווה באי נעימות אך גם מזכיר לי את הנשיות, הגלוסיבוקס בהחלט מטפח את הנשיות שבי והקופסה הזו כולה מלאה בטוב.
ביחד עם כמה קולגות בעבודתי שהתגודדו סביבי פתחנו יחד את הגלוסיבוקס של חודש מרץ, קריעת אריזת הקרטוןגלוסיבוקס חודש מרץ

ולגלות מתחתיה את הקופסה הורודה העדינה שמחביאה בתוכה את מוצרי ההפתעה של החודש
גלוסיבוקס חודש מרץכמובן גם איגרת קטנה עם ברכה שבצידה השני יש הסבר מפורט על כל המוצרים
גלוסיבוקס חודש מרץ
כייף לפתוח וכייף לראות את כל המוצרים בקופסה, לפתוח ולגלות את ההפתעה, מה יש בפנים? מה בגודל מלא, מה דוגמית, והפעם יש גם קופוני הנחה שווים!


אז מה היה בקופסה של גלוסיבוקס לחודש מרץ? הקופסה הזו בשונה המקופסה הראשונה שקיבלתי, זו כבר מותאמת אישית אלי בהתאם לפרופיל היופי שמלאתי באתר שבעת ההרשמה.

והתכולה:

מסיר איפור בגודל קטן מיוחד שאינו מצריך שטיפה, קרם לחות לפנים באריזה יוקרתית ומפתה, חלב גוף בריח הדרים משכר, קרם ידיים חמאת שיאה של חברת LOCCITANE  כשם החברה היוקרתית כך גם ההרגשה על הידיים, עיפרון בגודל מלא (העיפרון שקיבלתי הוא בצבע כחול מטאלי יפה) שמהיכרותי עם חברת OFRA  המוצרים מאוד עמידים ואיכותיים, לסיום לק בגודל מיוחד בצבע אדום של החברה היוקרתית Big Apple Red, הלק שקיבלתי הוא בצבע אדום, אכן נשי במיוחד.
בנוסף באריזה היו גם שני פלסטרים לעקב כף הרגל, בדיוק לאותם מקרים של נעליים חדשות לוחצות למניעת שלפוחיות ואי נעימיות.
 
לסיכום: שווה שווה שווה שווה! בחישוב קל רק עלות עפרון העיניים כיסתה את התשלום שלי על הגלוסיבוקס החודשי.
המוצר שהכי אהבתי: חלב הגוף בניחוח וורבנה של חברת L'OCCITANE  היוקרתית (מחיר מלא של המוצר עולה 250 ש"ל ל140 מ"ל) כמובן לא ציפיתי שמוצר טיפוח שכזה יגיע בגודל מלא אך בהחלט יספיק לי לשבוע הקרוב להנות ממנו עד מאוד, יש לו ריח נעים של תפוזים, גרניום ועץ לימון שמעניקים תחושת רעננות מפנקת. אהבתי.

מחכה כבר לחודש הבא לקבל את קופסת הגלוסיבוקס הבאה שלי..


קישור לגלוסיבוקסמה דעתך על גלוסיבוקס מרץ 2012 ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה
מאת דינה ב 01/04/2012 01:34אחלה פוסט, אני נראה לי עושה מינוי, לגמרי שווה 75 ש"חתגובה לתגובהמאת לירז ב 27/03/2012 11:37לחברה קוראים OPI ו"ביג אפל רד" זה השם של הצבע. גם שמת מלא תמונות של הקופסא, קופסא קופסא ולא של המוצרים. צלמי כל אחד בנפרד ופרטי את השמות של החברות. לא דיברת למשל בכלל על קרם הפנים שקיבלת של Murad זו חברה מאוד יוקרתית מארה"ב שלשמחתנו עכשיו מגיעה לארץ ואני מקווה שתעשה עוד קצת יותר רעש. קיבלתי גם, רק בקופסא שלי קיבלתי עיפרון עיניים בצבע חום מטאלי שנראה כמו ברונזה עם נגיעות זהבהבות. עיפרון בגודל מלא. ממש שווה.תגובה לתגובהבתגובה ללירז מאת האלכימאית ב 27/03/2012 11:59 ( הפרופיל שלי ) תודה על הביקורת והתגובה, אני אישית אוהבת מאוד את הרעיון של הקופסה והרעיון הכללי, רעיון ההפתעה. את המוצרים היוקרתיים פחות הכרתי ואת התפקיד על פירוט המוצרים אני משאירה לגלוסיבוקס שפרטו עליהם בגלויה שמצורפת לקופסה ועשו זאת יותר טוב ממני, לנו נותר רק ליהנות מהשימוש :)

ידוע כגלוסיבוקס,גלוסיבוקס חודש מרץ,מה יש בגלוסיבוקס מרץ?