הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
האסטרולוגיה_וצורת_העבודה_שלה

האסטרולוגיה וצורת העבודה שלה


איך עובדת אסטרולוגיה
Haveave אי פעם תהית איך אסטרולוג משתמש אסטרולוגיה בחייה שלה? ברגע ששפה עשירה זו השתלבה במוחי, היא הביאה למיקוד עדשה כדי להבין את עצמי ואת האחרים עם בהירות מדהימה.

בסדרה זו של מאמרים, כתבתי על אנשים שונים בחיי כדי להמחיש כיצד סימן השמש שלהם איכויות להדגיש את האישיות שלהם. כפי שאתה קורא אותם, תוכל לראות אסטרולוגיה דרך עיניו של אסטרולוג, ללמוד כמה שימושי זה ככלי להבין אחרים, ולהשיג נקודת מבט חדשה על המאפיינים ושיעורי החיים הייחודיים לכל סימן השמש.

זה לא אסטרולוגיה הירשם יום ראשון תמצא בעיתונים ומגזינים. זה לא אסטרולוגיה מפורסמת. זה החיים האמיתיים יום ראשון הירשם אסטרולוגיה - דרך העיניים שלי.

השמש

מילות מפתח מסוימות עבור השמש הן: הרצון, החיוניות, הביטוי הגבוה ביותר ותחושת המטרה. השמש מייצגת גם גבריות, אבהות וניסיון של דמויות אב בחיינו. זה האגו שלך ואת האישיות הגבוהה.

אולי המשמעות החשובה ביותר של השמש בתרשים הלידה היא שהיא מייצגת לא בהכרח את מי שאנחנו, אלא את התכונות שלה מגלמים את מה שאנחנו מנסים להיות בחיים האלה. ככל שתרגיש טוב יותר את התכונות החיוביות של סימן השמש שלך, כך סביר יותר שתשיג את השיעור הזה.


http://astrologyandmysticsonphone.com


מה דעתך על האסטרולוגיה וצורת העבודה שלה ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה