הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
חנות_מופלאה_לכלי_בית

חנות מופלאה לכלי בית


חנות מוצרי כלי בית שמצאתי במושב בן שמן מצאה לי את כל הרהיטים שחיפשתי בחנויות הכי גדולות ולא מצאתי. גם אתם יכולים למצוא שם הרבה במחירים לא יקרים בכלל! סיפור אמיתי
אי שם במושב בן שמן, קיימת חנות מפעל שלא הרבה יודעים עליה - דירם בע''מ. חנות שמוכרת מגוון גדול של מוצרים לבית, החל ממלחיות וכלי מטבח עד לערסלים ומיטות מתקפלות.

אז ככה זה התחיל:
אחרי טיול משפחתי מהנה ביער בן-שמן, נסעתי לבקר קרוב בשוהם, לא רחוק משם. שמחתי לפגוש אותו אחרי הרבה זמן שלא התראינו (משהו כמו 6 שנים), דיברנו על הא ועל דה ויצא לי לשאול אותו אם הוא מכיר חנות שמוכרת ערסלים, כסאות נדנדה ובכלל מוצרים לבית.
איפה לא חיפשתי? באיקאה, בהום סנטר, בתל אביב, בשווקים, אבל לא מצאתי את מה שאני מחפש במחיר הגיוני.
הוא המליץ לי על חנות מפעל שנמצאת במושב בן-שמן עצמו שמייבאת ומוכרת בדיוק את מה שאני מחפש. הוא הראה לי כמה רהיטים שקנה משם ומצאו חן בעיניי.
את האמת? די פקפקתי. אם לא מצאתי את זה בכל החנויות הקודמות, הסבירות שאני אמצא את זה שם נמוכה מאוד.
אבל זה קרוב, עניין של 10 דקות ומה אני יכול כבר להפסיד?

הגעתי לשם בשעות הצהריים. זו לא חנות רגילה, אלא יותר מחסן גדול עם הרבה פריטים שמסודרים באופן מופתי על מדפי מתכת.
נכנסתי די מיואש, פגשתי את אחד העובדים ושאלתי אותו אם יש לו את מה שאני מחפש. כסא נדנדה וערסל ישיבה לתלייה בגינה.
אם הוא היה אומר לי ''לא, לצערי אין לנו'' לא הייתי מופתע. זו תהיה הפעם העשירית שאני שומע את זה.
אבל הוא דווקא אמר: ''כן, יש לנו את זה בכמה דגמים'', והצביע על מדף סמוך. פייר? שמחתי כמו ילד קטן שגילה חנות צעצועים חדשה. הוא הראה לי את זה בכמה צבעים ועכשיו הבעיה הייתה אחרת - איזה צבע לבחור?...
מהערסלי ישיבה היו 3 דוגמאות בצבעים שונים, ומהסוג כיסאות נדנדה (מעץ) שחיפשתי היו ''רק'' 5 דוגמאות, כך שפה הבחירה נעשתה קצת יותר קלה..
בסוף בחרתי את 2 הדוגמאות שהכי נראו לי ועל הדרך יצאתי גם עם קולב מהודר למעילים ומנקה אבק לאוטו.
עד שאני כבר שם אני אוותר על זה? ועוד במחירים כאלה??

המוצרים שראיתי שם היו זולים משמעותית ביחס למה שראיתי בחנויות האחרות ובאיכות הרבה יותר טובה.
התחושה שאיתה יצאתי משם הייתה: ''איזה פספוס זה שאנחנו לא יודעים על החנויות האלה''. אם היינו יודעים על חצי מהם החיפוש של המוצרים מהסוגים האלה, שלא זמינים בכל החנויות היה הרבה יותר קל''.

שמחתי לגלות את החנות הזו, היא בהחלט שווה ביקור ואני אומר את זה באחריות! איכות טובה ומחירים סבירים מאוד זה מה שאנחנו מחפשים לא?? מה שבטוח, אם גם אתם מחפשים כמוני לא תצאו משם בידיים ריקות.

אם ביקרתם בחנות אתם מוזמנים לכתוב לי פה בתגובות.


מה דעתך על חנות מופלאה לכלי בית ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה
מאת הפרא ב 01/11/2014 11:39 ( הפרופיל שלי ) מידע ראוי ומוערךתגובה לתגובהמאת simon ב 12/06/2014 00:37 ( קישור לאתר שלי ) היכן אפשר לימצוא באתר את התצוגת הכלים.. - וגם אין שום פלפון ליצירת קשר או לשרות לקוחות לבירוריםתגובה לתגובהבתגובה לsimon מאת בר ב 13/06/2014 11:23 ( הפרופיל שלי ) יש לך באתר דף של ''צור קשר'' - http://www.diram.co.ilמאת להביור ב 28/09/2013 10:00 ( הפרופיל שלי ) חן חן על המידע. קצת רחוק ממקום מגוריי אבל אם ייצא לי להקלע לאזור נראה לי שאנסה לקנות שם משהו.תגובה לתגובהבתגובה ללהביור מאת בר ב 29/09/2013 15:57 ( הפרופיל שלי ) דרך אגב יש גם משלוחים אבל כל הכיף זה ללכת לשםמאת Roilm ב 25/09/2013 13:25 ( הפרופיל שלי ) יש קישור ואתר שלהם ?תגובה לתגובהבתגובה לRoilm מאת עמית ב 29/09/2013 14:47 ( הפרופיל שלי ) יש קישור לאתר במילה דירם בעמ למעלה שמסומנת בקו מתחת.מאת הדס אהרוני ב 15/09/2013 00:39הי, אני מכירה את החנות הזאת קניתי משם דווקא לא מזמן, כל מילה בסלע! דווקא את מה שאני חיפשתי ראיתי בחנויות אחרות בשפע אבל שם כמו שאמרת האיכות והמחיר שם יותר טוביםתגובה לתגובה