הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
טלפון_נייד

טלפון סלולרי- סמארטפון


למי אין היום טלפון סלולרי? למעטים. למי אין היום סמארטפון? כל מי שמחזיק היום טלפון סלולרי הוא מחזיק סמארטפון
בעידן של היום כמעט כל אחד ואחת הם בעלים של טלפון נייד, כמו שאומרים מגדול ועד קטן לכולם יש מכשיר כזה או אחר בכיס. ישראל היא מדינה שנמצאת בין המקומות הראשוניים בעולם בכמות החזקת טלפונים ניידים. מאז נכנס החבר החדש לזירה- הסמארטפון, כמעט ואין אדם שיכול לקיים אורח חיים נורמלי בלי המחשב הקטנטן שהוא מחזיק ביד, ואין זה משנה לאיזה שימוש הוא קיים למוסיקה, יומן פגישות אישי, קניות ואפילו סתם למשחקים, אפשר היום לעשות כמעט הכל דרך הנייד בלי בעיה.
מגוון רחב של אפליקציות ממלאות בכל יום את החנויות המקוונות של החברות השונות, מאות אלפים של תוכנות ורעיונות שימושיים ומדליקים מציפים את המשתמשים בטלפונים והופכים את השימוש עצמו לנח יותר, יעיל יותר והרבה יותר אפקטיבי. בכל נושא ועניין ובכל התחומים ישנם אפליקציות מתאימות ומי שנכנס לזה מוצא עצמו מפתח תלות לטלפון וכל מה שהטלפון מציע.
אם עד לפני מספר שנים טלפון נייד היה סוג של מותרות עבור אנשים רבים הרי שהיום הוא חיוני והכרחי עבור מליונים שמנהלים את סדר יומם דרך החבר החכם, הרבה יותר נח, ידידותי, נגיש, והכל במכשיר אחד.
לסיכום, קצת קשה לחשוב כיצד היו מתנהלים חיינו ללא הסמארטפון וכל מה שמתלווה אליו, ומצד שני קשה לדמיין ולחזות מה עוד אפשר לפתח ועד לאן נגיע עם הטכנולוגיה. מה שבטוח הוא שהעתיד כבר כאן.


מה דעתך על טלפון סלולרי- סמארטפון ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה