הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
יומן_דיאטה_-_היום_שלפני

יומן דיאטה - היום שלפני


לפני 15 שנים לא הייתי מאמינה שאי פעם אעבור את מידה 38. היום אני כמעט בת 40, אחרי 3 לידות, שתי חתונות וגירושים אחד (כואבים למדי). ואני מידה 44. הבטחתי לעצמי שעוד השנה אכנס לשמלה האהובה עליי בכל הזמנים, מידה 38. הנה זה מתחיל...
 
לפני 15 שנים לא הייתי מאמינה שאי פעם אעבור את מידה 38. בתיכון לקחו אותי לדיאטנית קלינית שעשתה לי דיאטת השמנה (הייתי מידה 34, והייתי מסתחררת כל פעם שדילגתי על ארוחה). במשך שנה וחצי הייתי אוכלת הכול עם חמאות ושומנים למיניהם והצלחתי בקושי לעלות למידה 36. קרן הדיאטנית ממכבי ברמת גן לא הייתה מרוצה ממני. גנטיקה. גם סבתא שלי הייתה שחיפה.
היום אני מדגדגת את ה-40 שלי, אחרי 3 לידות, שתי חתונות וגירושים אחד (כואבים למדי). ואני מידה 44, לעזאזל. וסליחה על ניבול הפה.

לפני 4 וחצי שנים התגרשתי. מכרנו את הדירה ועברתי לגור עם גפן ועלמה בדירה שכורה על יד ההורים שלי. זרקתי וזרקתי כל מה שהיה לי. כלים, ספרים, רהיטים, פיצ'יפקעס, בגדים. הכול. רציתי לזרוק את העבר שלי יחד עם החפצים שלי (לא נחלתי הצלחה. מסתבר שלא כל כך קל להיפטר מהעבר שלנו, ובעיקר מהזיכרונות הפחות נעימים). נשארתי עם 2 ארגזים ומזוודה חצי ריקה עם בגדים, וביניהם השמלה האהובה עליי בכל הזמנים, מידה 38. קניתי אותה כשנסעתי לטיול עם חברה בוונציה, קצת לפני שנכנסתי להריון עם גפן. קיפלתי את השמלה לתוך המזוודה והבטחתי לעצמי שאני נכנסת אליה תוך שנה.

בינתיים עברו יותר מ-4 שנים. התחתנתי עם רואי (למרות שהבטחתי לעצמי שלעולם לא עוד, אבל קצת אחרי שפגשתי אותו שיניתי את דעתי... הוא בן זוג מושלם פלוס פלוס, ואבא מהמם שאין דברים כאלה. מחובר לצד הרגשי שלו ברמות על, וגבר סקסי בטירוף. והוא גם מטורף על הבנות שלי והן מתות עליו, כך שאין מושלם מזה).

עליתי מאז ממידה 42 למידה 44 (באמצע הייתי גם יותר מזה, אבל בזמן שהייתי בהריון עם יונתן, כך שזה לא נחשב). יונתן התחיל השנה ללכת לגן (הוא כמעט בן שנתיים), לגפן תהיה השנה בת מצווה, ועלמה בכיתה ד' ואוטוטו עוברת לשתי ספרות (10). ואני עדיין תקועה בבגדי הריון חסרי מידה וצורה שקניתי ברמי-לי.
אני רוצה לחזור לחנויות רגילות של אנשים רגילים, לקחת חולצה בלי לחשוב פעמיים, ללבוש אותה בלי מאמץ, להוריד אותה ברגע בלי להזיע, לצאת מתא המדידה בראש מורם, להסתכל על עצמי בראי ולאהוב את איך שאני נראית. אני מבקשת יותר מדי?

אה, וגם התוודעתי בקיץ הזה למשהו מזעזע בפני עצמו - שפשפות בירכיים. פעם ראשונה שזה קרה לי, סתם בטיול רגלי קצרצר אחרי צהריים לח אחד לגן השעשועים עם יונתן. זה היה כואב ומעיק, והפך אותי לחסרת סבלנות (אחת הפעמים היחידות שצעקתי על יונתן. ועוד בלי סיבה, ועוד באמצע הרחוב). כמובן שנזכרתי מיד בדפנה מהכיתה המקבילה, שתמיד הייתה מתלוננת בטיולים שיש לה שפשפת, ואף פעם לא הבנתי על מה ולמה (וסליחה דפנה שהיינו קוראים לך בכיינית. אם לא הייתי בת 39 ו-10 חודשים גם אני הייתי בוכה. זה כואב!).

אז החלטתי שאני עושה מעשה, ושעד סוף השנה אני נכנסת לשמלה שלי מוונציה. או לפחות כמעט. יש לי תוכנית דיאטה קפדנית שבניתי יחד עם חברתי הנהדרת עינת (שהיא גם כבדת משקל לשעבר וגם משלימה תואר שני בתזונה ממש בימים אלו. עינת - תודה רבה מתוקה. אין כמוך). נרשמתי לחדר כושר (קיבלתי חודש מתנה) ולשני חוגים (עיצוב הגוף ופילאטיס), ואפילו עברתי כבר את הבדיקה הרפואית.
 
החל ממחר בבוקר אני קמה שעה אחת יותר מוקדם, פותחת בשתי כוסות מים ואחת קפה (לא מסוגלת בלי), ועוברת בדרך לעבודה בחדר כושר. רואי אומר שאני סתם היסטרית ושהוא אוהב אותי כמו שאני (בקיצור, הוא מפחד שלא יהיה לו במה לתפוס. או שמישהו אחר ישים עליי עין. או שהוא סתם מפרגן כי הוא פשוט כזה...). בכל מקרה, הוא לגמרי משתף פעולה וידאג לילדים בבקרים (אפילו סנדוויצ'ים אני לא צריכה להכין. אמרתי כבר שהוא בן זוג מושלם?)

אז תאחלו לי בהצלחה. אני יודעת שהפעם אני אצליח.
 
ולקרן הדיאטנית מרמת גן - רציתי לומר לך שהצלחתי במשימה, מעל ומעבר למצופה עליתי 10 מידות ב-20 ומשהו שנים. עכשיו רק נותר לי לרדת בחזרה, לפחות חלק.


מה דעתך על יומן דיאטה - היום שלפני ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה
מאת ornaz ב 20/10/2013 16:49 ( הפרופיל שלי ) דיאטה קפדנית בדרך כלל מובילה לבולמוסי אכילה - נסי לבדוק מדוע את באמת פונה לאוכל ולטפל בזה ובנוסף לעבור לאכילה מודעת במקום תפריט דיאטה נוקשה. בהצלחה!תגובה לתגובה

ידוע כדיאטה,הורדה במשקל, הרזיה, שמנה, יומן דיאטה, משקל, אישה שמנה, דיאטנית, כושר, הפרעות אכילה, בריאות, טיפים להורדה במשקל, טיפים להרזיה, הרזיה בטוחה, הרזיה מהירה, דיאטנית