הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
יומן_היריון_-זמן_לעצמך

יומן היריון -זמן לעצמך


הלאכימאית משתפת במסע ההיריון השני, על הזמן האישי, חלק ט'
שבועיים לפני הסוף.
שבוע 38+6 את כבר כמה ימים בבית ולא בעבודה. לקחת לעצמך נחת, כמה ימים שהם רק לעצמך. הנסיכה בגן, החצי בעבודה ואת יכולה להרשות לעצמך לעסוק בכל אותם דברים שאף פעם אין לך  זמן אליהם אבל את אומרת שצריך.  את מסדרת את הניירת והחשבונות, מוצאת גם את הזמן לקרוא ספרים, את נזכרת שאת כל כך אוהבת לקרוא וכעת את אפילו כבר קראת ספר או שניים בימים האחרונים. את לקראת החלפת משמרת, החלפת משמרת רצינית שתשנה לך שוב את סדר היום בדיוק כפי שהתהפך עולמך ביום בו ילדת את הנסיכה, כעת יהיו לך שתי נסיכות.

ולרגע טוב לך ,טוב לך אפילו מאוד, את נהנית מהזמן שלך, מנצלת אותו למה שאת רוצה, את מבלה, את קורנת, את  שמחה אבל את גם מתגעגעת. אני מתגעגעת למה שתכף לא יהיה לך, את מתגעגע לעכשיו, לרגעים האלה שאת חווה בימים האלה שבקרוב מאוד ישנו צורה, יתמלאו באושר אחר, באפס זמן לעצמך, אפס זמן להיות את, זה יהיה זמן להתמסר, לתת מעצמך. זה לא רע לתת מעצמך, זו הגשמה עצמית מעולה להעניק ולתת, ואת כל כך אגואיסטית כרגע שכל מה שמעניין אותך זה את את ואת והמחשבות על הגוף שלך והזמן שלך, כי בקרוב לא תהיי את.
לא תוכלי להתקלח בבוקר בניחותא, לא להכין אוכל בלי לחשב את זמן השינה של הבייבי או מתי ההנקה הבאה, לא לצאת עם חברות לבילוי רגוע, את תהיי אימא, תלויה במישהו אחר, לא בעצמך. תהיי  עוד אחת בקניון שמסתובבת עם עגלת תינוק שבוכה ומתעורר לינוק מידי פעם, מהאימהות האלה שמסתובבות בין החנויות, מתחילות עם אימהות אחרות, יושבות בבתי קפה ומרכלות, את כבר לא תהיי את.
אלה אולי הימים האחרונים שלך, כך את מסתכלת על זה, ימי החופש הגדול שכאשר היית בת 18 וסיימת יב' ואמרת לעצמך שלעולם לא יחזרו אליך והנה הם חזרו לגיחה קצרה, במעטפת של חופשת מחלה שלפני הלידה, אולי לא כל כך כוסית כמו פעם, גם לא בכושר ויכולת פיזית (זמנית) לעשות את אותם הדברים כמו פעם, אך בהחלט הזדמנות של זמן לעצמי שהוא רק שלך.
 


מה דעתך על יומן היריון -זמן לעצמך ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה
מאת מורן ב 23/04/2012 18:32כנה ואמיתי כל הכבוד מעריצה את האלכימאית תגובה לתגובה

ידוע כזמן אישי,חופשת לידה,הכנות ללידה