הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
ילדים_מספרים_על_עצמם

ילדים מספרים על עצמם


הצצה נדירה לתוך עולם הילדים במגזר החרדי. סדרת מופת רבת המכר הנמכרת ביותר בעולם החרדי בעלת ערך חינוכי מהמעלה הראשונה. סיפורים מרגשים על ילדים נפלאים.

"ילדים מספרים על עצמם"- כותרת לסדרה של חמישה ספרים רבי מכר שחוברו על ידי סופר הילדים והמחנך, חייםולדר.

הסדרה היא בראש ובראשונה- סיפורי ילדים לילדים ולנוער, אולם בהחלט מיועד גם עבור הקורא הבוגד.

המחבר שניחן בכישרון כתיבה, רגישות ויכולת מדהימים, מאפשר לקורא להציץ אל תוך עולמם של הילדים החרדים ומאפשר להתחקות אחר הלך הרוח והדילמות של עולם הילדים שבמגזר זה.

דרך סיפור חייהם של הילדים, חודר הקורא אל נבכי נפשם הטהורה ומתחקה אחר הקורות אותם ואפילו הקשוחים שבנינו אינם יכולים שלא להזיל דמעה נוכח הרגישות הרבה המלווה את הסיפורים.

מאחורי כל סיפור- מסר חינוכי, הצגת בעיה שנתקל בה הילד, ובסופו של הסיפור- הפתרון.

הספר הראשון עוסק בפרשיות רבות, החל מילד שמציל את אחותו משריפה, דרך דילמה של ילד פיקח במיוחד שמנסה להתמודד עם גאווה ועוד סיפורים רבים.

בספר השני- "ילדים מספרים על עצמם 2", עוד סיפורים הפורטים חזק במיתרי הרגש, כגון: "עטיפה ללא סוכריה", בו נחשף הקורא לדרך מקורית, יפה וחכמה של אבא להעברת מסר חינוכי לבנו, ועוד סיפור על ילד הלוקה ב"דיסלקציה" ועל אופן התמודדותו בחברה הסובבת אותו, ועוד סיפורים יפים רבים.

 

בשלושת הספרים הבאים, עוד סיפורים רבים ומגוונים על ילדים, על הבעיות המיוחדות שלהם ועל דרך התמודדותם ביחד עם חבריהם, הוריהם והמחנכים שלהם.

יצירות מופת אלו זכו להכרה בינלאומית ולתרגום לכשמונה שפות זרות וההוצאות והן מופצות בעולם דרך הוצאות ספרים יוקרתיות ונחשבות.

ללא ספק- רבי המכר הנמכרים ביותר בעולם החרדי, מומלצים ביותר גם לציבור שאינו שומר תורה ומצוות.

הסיפורים מאפשרים לקורא לגלות הבנה והכרה עמוקים יותר של העולם החרדי בכלל ועולם הילדים- בפרט.

תרומתם החינוכית ראשונה במעלה ומחנכים רבים נעזרים בהם על מנת לנתח אותם בכיתות הלימוד ולערוך דיון מקיף עם התלמידים.

על פועלו המבורך של חיים ולדר בתחום חינוך הילדים זכה בפרס ראש הממשלה " מגן לילד" של המועצה לשלום הילד בשנת 2002.מאמר זה טרם דורגמרתקמענייןנחמדסבירגרוע


מה דעתך על ילדים מספרים על עצמם ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה
מאת menachem ב 25/12/2014 04:12 ( הפרופיל שלי ) מלבד טעות כתיב אחת (הבוגד במקום הבוגר), המאמר מתמצת בצורה יפה סדרת ספרים שנראית לכאורה מעניינת מאוד. טוב שיש לציבור הזה אנשים שמשקיעים בתרבותתגובה לתגובהמאת kabesaka ב 28/05/2013 12:42 ( הפרופיל שלי ) בס"ד
ספרים מומלצים מאוד. הסיפורים של הילדים מעניינים גם את המבוגרים.
תגובה לתגובהמאת aliza_abc ב 06/02/2013 08:51 ( הפרופיל שלי ) קראתי את אחד מספריו של חיים ולדר"אנשים מספרים על עצמם" ואכן פעילותו מבורכת, גם בהעלאת סיפורים מהחיים, והצצה לעולם החרדי וההתמודדויות שבו כאנשים חרדים וגם כבני אדם, תוכל להסביר איך משיגים את הספר לילדים? האם הוא מופיע בחנויות הספרים?תגובה לתגובהבתגובה לaliza_abc מאת davidb ב 06/02/2013 09:13 ( הפרופיל שלי ) בעיקר בחנויות של ספרי קודש.

ידוע כילדים, מספרים, על, עצמם
נכתב ע"י davidb
בתאריך: 11/02/2014
דוד בראון בן 53

126 מאמרים | 483722 כניסות
מאמר זה נקרא 2925 פעמים 4 תגובות למאמר זה - להוספת תגובה
דירוג המאמר
45%
 השארת תֶּשֶׁר לdavidb
אשמח לפרגון סמלי (תשר)...
נהנתם? נשמח לקבל לייק מכם!