הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
ימי_גיבוש

ימי גיבוש


איך אפשר ליצור שיתוף פעולה בתוך חברה גדולה?
ברוב החברות הגדולות כיום יש לא מעט מחלקות. מן הסתם שהמחלקות הללו צריכות בהרבה מקרים לעבוד אחת עם השנייה. עם זאת, במקרים שהעובדים אינם מכירים כל כך אחד את השני, היכולת שלהם לתת תפוקה איכותית עשויה להיפגע. בנוסף בהרבה מקרים קורה שנוצרים לא מעט חיכוכים ועימותים כאשר המחלקות צריכות לעבוד אחת עם השנייה.
 
כיום, באמצעות ימי גיבוש ניתן לפתור בעיה מסוג זה ולגרום לכך שהמחלקות השונות יוכלו לעבוד אחת עם השנייה בצורה הטובה ביותר. היכרות אישית של העובדים בהרבה מקרים היא זאת שתביא לתפוקה איכותית וכן לשיפור האווירה הקיימת בעבודה. חברה בה קיימת אווירת עוינות, תככים ומזימות בסופו של דבר רק תפסיד מכך.
 
אז מה עושים בימי גיבוש?
 
האפשרויות של ימי גיבוש לעובדים הן מגוונות מאוד ומאפשרות בסופו של דבר לחברות גמישות גדולה באשר לתוכן של איך יראה היום גיבוש עצמו. האפשרויות הן פעילויות קבוצתיות שונות בהם לומדים להתחבר אחד לשני ולעבוד יחדיו, שכן ללא העזרה ההדדית המשימה לא תצליח. לדוגמא, הפרדה בין עיזים לכבשים והבאתם למקום מוגדר מראש. שם אחר לימי גיבוש הוא סדנת o.d.t .
פרט לכך, בימי גיבוש ניתן לעשות דברים אטרקטיביים יותר כדוגמת טיולי ג'יפים, סדנאות בישול, טיפולים הוליסטיים שונים ועוד. כך שבאמצעות ימי גיבוש ניתן להשיג מטרה כפולה: גם לדאוג לכך שהעובדים השונים ישפרו את התקשורת הבינאישית שלהם במחלקות השונות של החברה וכן גם אפשרות לנוח מעט מחיי השגרה השוחקים.
 
לא צריך לעשות כלום כמעט
 
אם חוששים כי ארגון ימי גיבוש יגזול זמן, אז אלו חששות מיותרים, שכן כיום בשוק יש לא מעט חברות שידאגו להפיק ימי גיבוש מפוארים. מי שכבר צבר מומחיות בתחום, ידע להתאים את יום הגיבוש לחברה כמו כפפה ליד. ברוב המקרים פשוט עושים כמה ישיבות עם מנהלי החברה, לומדים את הצרכים השונים ופשוט תופרים יום מתאים.
 
כך, שבהחלט שאין ספק כי ימי גיבוש הם פתרון מעולה לחברות שונות שרוצות גם לשפר את קשרי העבודה והקשרים האישיים בין העובדים וכן גם עם ההנהלה וכמובן לתת לעובדים מעט מנוחה מחיי השגרה הלחוצים. בסופו של דבר, רוב החברות מגלות כי השקעה ביום שכזה משתלמת מאוד.


מה דעתך על ימי גיבוש ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה

ידוע כימי גיבוש