הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
מטרת_חיינו

מטרת חיינו


הרבה מאוד אנשים חיים את חייהם כאילו הם יחיו לנצח במרדף אחרי הכסף
כמו שכולנו יודעים אף אחד מאיתנו לא יחיה לנצח. אמנם הייתה פעם סדרה בטלויזיה בשם איש הנצח שמספרת על אדם שחי 400 שנה ולא מת, זה לא יקרה.
כשהייתי צעיר השתעשעתי ברעיון שאני לא אמות. טוב הייתי נער מתבגר ותמים (אני עדיין כזה), וחשבתי שלי זה לא יקרה כי אני מיוחד, אבל אני לא.
אנשים חיים את חייהם במרדף אחרי הכסף, ואחרי שהם מתים הורסים את הבית הפרטי שהם עבדו קשה מאוד כדי לקנות ובונים במקומו בית משותף בן 10 קומות (או יותר) כמו הבית בעיר שבה אני גר. עצוב לראות בית שהיה בית פרטי ועכשיו יש במקומו רק שטח אדמה ריק. זה מה שנשאר מההישגים שלנו בסופו של דבר - מגרש ריק.
המטרה שלי היא לא לדכא אלא להכניס לפרופורציה ולהבין שבעצם הכל שטויות. פעם כשהרגשתי ממש רע והלכתי עם אמא שלי לבית קברות זה מה שהכניס אותי לפרופורציות, והבנתי שהכל שטויות. מאז הספקתי לשכוח את זה.
בעיני הגשמה עצמית הרבה יותר חשובה מכסף. יש אנשים שיש להם הרבה כסף והם לא מאושרים. אני מתאר לעצמי שכולכם ראיתם מישהו נוסע ברכב מפואר עם גג נפתח וחשבתם איזה כיף לו. אני שמתי לב שהאנשים האלה לא מאושרים. אף פעם לא ראיתי מישהוא נוסע ברכב מפואר ומחייך. כמו הפתגם הידוע:כסף לא יעשה אותך מאושר. אז למה אנשים כל כך רודפים אחרי הכסף? האגו?
אדם שעשה עם עצמו מה שהוא רוצה לעשות, לא משנה אם הצליח או לא, אבל לפחות הוא ניסה הוא אדם שעשה צעד מאוד גדול בלהתגבר על הפחד ולהגשים את עצמו. יש הרבה מאוד אנשים שפוחדים לעזוב את העבודה השנואה עליהם רק בגלל שהם מרוויחים הרבה כסף, במקום לעבוד בעבודה שבה אמנם הם ירוויחו פחות כסף אבל יהיה להם הרבה יותר טוב. עושר לא מביא לאושר, אבל הגשמה עצמית מאוד מקרבת אותנו לשם.
אז אני מציע לכל מי שמפחד לא לפחד כי החיים קצרים, ומה שיעניין אותנו ביום שנמות הוא לא כמה כסף יש לנו בחשבון הבנק אלא איך הצלחנו להגשים את החלומות שלנו ולהפוך אותם למציאות.
למי שלא שמע, תוכלו להזמין בתי מלון בכל העולם דרך לחיצה על הקישור: אתר בוקינג
אם תרצו לקבל החזר על הקניות שלכם בעליאקספרס, איביי וכו' תוכלו להרשם בקישור הבא: דואר ישראל
מורה פרטי למתמטיקה ולתורת החשמל: שיעורים פרטיים במתמטיקה ובתורת החשמל
 


מה דעתך על מטרת חיינו ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה

ידוע כהגשמה עצמית, חלומות, עבודה
נכתב ע"י yaniv.katz
בתאריך: 22/09/2018
יניב כץ בן 42

13 מאמרים | 15824 כניסות
דירוג המאמר
60%
 השארת תֶּשֶׁר לyaniv.katz
אם נהנתם מהמאמר טיפ יתקבל בתודה
נהנתם? נשמח לקבל לייק מכם!