הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
מציאות

המציאות מהי


מדי פעם,אחרי קריאת טור בעיתונות הכתובה,תוהה אני כיצד כותב אינטליגנטי מסוגל לשנות את המציאות עקב דעותיו.אתייחס הפעם לגב' יפעת ארליך הכותבת ביום 26.3.15 בידיעות אחרונות טור בעמוד 2 "כבדו את ההכרעה"זו כותרת הטור שלה.
לגופו של ענין מציינת הכותבת שנתניהו קיבל מן הציבור הישראלי אמון מחודש.
הרשי לי להעמידך על טעותך החשבונאית.נתניהו קיבל מהציבור 30 מנדטים.זהו הישג אדיר למר נתניהו אבל עדין לפי חוקי האחוזים 30 מתוך 120 זה...25%.
גם אם תוסיפי את מר בנט ומר ליברמן על המנדטים שקיבלו נגיע ל-43 מנדטים.
לכן לי לא ברור מנין את שואבת את הביטוי שנתניהו קיבל אמון מחודש מן הציבור הישראלי.
אישית אינני רואה כיצד הופך להיות ביבי ,שאף אחד לא מאמין לדבריו ,ראש ממשלה ללא הקמת ממשלת אחדות לאומית עם בוז'י וציפי יקיריו.
אבל את צודקת ובית המשפט העליון,היועץ המשפטי וכמובן התקשורת מהווים בשלטון דמוקרטי מנגנונים לאיזון החלטות הממשלה.
אז מדוע לכנות אותם מעוזם של האליטה הישנה.האם לדעתך יש לסגור מוסדות אלה כאשר הם מתנגדים למדיניות חסרת רסן.האם כדאי להפוף לדיקטטורה נוספת במזרח התיכון וכך להשתלב בו.
לדעתך אירופה וארה"ב שאט אט הופכים לשונאי ישראל גלויים מנווטות ע"י השמאל הקיצוני של ישראל.ולא מנווטים ע"י המעשים הקיצוניים של הימין הקיצוני בישראל.  
מענין מאד הוא סיפורך האישי על התרוצצות ומאמץ רב כדי להפוך את אריאל שרון לראש ממשלה והאכזבה הגדולה שקבלת ממנו בעת פינוי גוש קטיף.
אם עד היום לא למדת מנסיונך האישי שממשלה מחליטה בהתאם לרצונה החופשי ולא בהתאם להבטחותיה בעת מערכת בחירות ולא בהתאם לרצונותיך ודמיונך,לא למדת דבר...וחבל שכך.וכל המקדים ללמוד הרי זה משובח.
זו בדיוק תהיה דרכו של ביבי שאומר דברים שונים ומשונים מצד אחד נאום בר אילן ומצד שני נאומי בחירות.
אבל ההחלטה שיקבל אינה תלויה בך אלא בו ובדעותיו המתהפכות מדי יום.מדוע לדעתך התעקש ראש ממשלת ישראל לצאת שבועיים לפני הבחירות לנאום לפני הקונגרס האמריקאי.האם את כל כך תמימה שאינך מבינה קצת פוליטיקה.עדין לא למדת דבר מעברך...וחבל שכך.
אבל אין ספק שהנאיביות נשפכת ממך אם את חושבת שביבי יהיה מסוגל לנווט את ממשלתו הצרה עוד 4 שנים.
מענין אותי מאד לשמוע את דעתך בדבר הלימוד שעל הימין לעשות כדי ללמוד לשלוט.אולי בעזרת דעת רבנים המתנגדים לחוקים האזרחיים במדינה ובעד חקיקה יהודית לפי דיני התורה.או אולי סתימת פיות לתקשורת ראי מקרה רביב או מימון עיתונות קנויה ע"י אילי הון מווגאס.מענין כיצד???


מה דעתך על המציאות מהי ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה