הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
מציאות_המטריקס

העובדה המשמעותית בחייו של אדם, לרובנו אין מושג!


מציאות המטריקס-העובדה הכי משפיעה על חייכם שכנראה רובכם לא יודעים!
מטריקס-לא רק סרט!!
היוצרים של מטריקס יודעים את זה, האם אתה יודע את זה?!
עבד!
מזתאמרת עבד?! אתה עבד!!
פאטת!
פתח ת'ראש אידיוט!
לפיד וביבי צוחקים  עלינו... עליך מעמד הביניים הצרכני המהולל! תחליף ריהוט כל שנה!! נו?! 
אחחח אחח אחח....  יא אידיוט חסר שכל! אתה עבד!
טוב בוא נפסיק לרדת על הטמטום שלכם ועצם זה שאתם נותנים לעולם להיות מנוהל על ידי מישהו בכלל..מישהו יהודי(לא סתם שונאים אותנו,לא מוצדק אבל אפשר להבין. "הקיצוני" זה לא סתם... אני קיצוני!)
טוב בוא נראה מה תצליח להבין עם המוח המעופש שלך! אילומינטי?יודע מה זה?! טוב אז ככה אני לא יחפור ולא יסביר יותר מדי אני יתן את הבסיס ומה שתבינו... תבינו... כסילים...אומרים לכם שוויון ולא נותנים לכם צדק! אבל בשוויון אין שום דבר טוב!!!!שוויון זה שאתה ונכה מקבלים אותם זכויות יא אידיוט....הוא צריך יותר עם לא הבנתה...צדק אין בעולם לשוויון כבר הגענו....אבל מי צריך אותו בכלל!!

תן תשומת לב, פתח את הראש ויצאו לך פה ניצוצות של גילויים ו"נפילת אסימונים" כמו שאני קורא לזה..
אז ככה..
-למה אני במטריקס?!
אדם נמצא במטריקס כי מישהו רצה שהוא יהיה שם. לא אותו כאדם פרטי,  אותו בקבוצה באוכלוסיה.
-מה זה מטריקס?
מציאות שמישהו יצר כמו עולם מקביל, סוג של תודעה שמישהו מנסה להכניס לך לראש (לובי,ממשלות,ארגונים וכו') מין אורח חיים,אורח חשיבה.
כמובן שהוא יוצר אותה כמצב נוח לקבוצת  האוכלוסיה שלו,ללובי שלו,לממשלה שלו, לעצמו.
היום המטריקס(מציאות פיקטיבית) לא מפוזר, הוא לא אמיתי אבל הוא גם לא מפוזר. זאתמרת שיש מציאות פיקטיבית אחת בה כל הממשלות וכל הלובים למיניהם דיי משתפים פעולה ויוצרים לכם מציאות שמעשירה אותם ומעבידה אותכם.(עובדה-1% מהעולם  מחזיק ב90 אחוז מההון העולמי) האחוז הזה יצר לך את המציאות הפיקטיבית בה אתה חיי..(רוטשילד,אדלסון וכו')
כולכם חיים מציאות פיקטיבית משותפת!!!
-למה יש הפיכות בעולם לאחרונה ואיפה זה קורה?
איפה שהבינו את זה!!! אנונימוס נלחמים בדיוק בזה..אבל אתה חייב לדעת שאתה תגלה שיהודים הם עם רודף בצע(אני יהודי ואני אוהב את היהדות פשוט אני מציאותי ולא יפה נפש) אבל אנחנו בלתי נסבלים...
-איך בדיוק עובדים עליי ואיך זה משפיע?
אתה תבהל שתתחיל להבין ולהעמיק עם הנושא יותר ויותר...
תבין, אתה מנוצל ב100% ומממש בשביל עצמך עם עצמך אולי 10 % הם יודעים לתת לעצמם ממך יותר מה שאתה יודע לתת לעצמך...הם יצרו לך את המציאות הזאת..הם מגבילים אותך והם עושים זאת מהרגע שאתה נולד:אבחונים,מומים,פגיות,טיפולים רפואיים,טיפות חלב,מערכות החינוך הנשלטות על ידיהם וכל חייך נותנים לך תחושה שאתה צריך להלחם כדי להצליח...
אז......קום, קלוט, צא מהמטריקס!!!!


נתתי לך מתנה מפה והלאה תעשה איתה מה שבא לך!
אני "הקיצוני" ואני מקווה שיפול האסימון!
בהצלחה!
מאמר זה טרם דורגמרתקמענייןנחמדסבירגרוע


מה דעתך על העובדה המשמעותית בחייו של אדם, לרובנו אין מושג! ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה
מאת TheDogtor ב 14/04/2020 16:32*מכונת הזמן* - הקיצוני - דני אמר "Yeah, You just a Kid on The Block sittin` on the Stoop with a Speaker. Trying to Make Sense for the Ignorant. Too bad they Didnt Listen."תגובה לתגובהמאת אנונימוס ב 29/06/2014 20:23במילים פשוטות יותר קוראים לזה הפשע המאורגן וזה עתיק יותר מהסבתא רבא שלי...זו המציאות הוירטואלית בה אנו חיים ומתקיימים עד לרגע בו נקיץ מהחלום ההזוי שתפרו לנו - עד אז חברים שבוע טוב ומבורךתגובה לתגובהמאת איציק המצקצק ב 30/05/2014 21:13וואו לא יכלתי לנסח זאת טוב יותר. חח..תגובה לתגובהמאת KELLY ב 30/05/2014 10:58חבל שכותבים ולא אקטיבים...אבל לפחות ישנה היתעוררות מסויימת...תגובה לתגובהבתגובה לKELLY מאת הקיצוני ב 30/05/2014 14:03 ( הפרופיל שלי ) האדם שמשוחרר באמת המטריקס זה אדם שחקר למד הבין הכל חפר והבין שהוא צריך להתעלם ולהמשיך לחיות כמו אילם חירש לדברים האלה...אז באמת ניצחתה את המטריקס.. שאתה יודע אותו משתמש בידע הזה ומתעלם מהעצבים ומכל הבלגאן של כל מי שמתעסק בו.. למסקנה הזאת אבל מגיעים רק אחרי שאתה יודע ממש הרבה על הנושא.. אקטיביזם צריך להיות עצמאי אחרי שתהיה מישהו בעולם שבאמת יכול להשפיע..אז תבוא תהיה אקטיבי, בנתיים תשתמשי בידע הזה לעצמך בלבד.. ידע הוא הכח שיש לך על כל השאר ברגע שאת מודעת לדברים האלה,את בטוחה שאת רוצה למסור להם גם אותו?!

ידוע כמטריקס,אילומינטי,תיאוריית הקשר,פוליטיקה,ישראל,אזרחים,מה זה
נכתב ע"י הקיצוני
בתאריך: 28/05/2014
הקיצוני ח"י בן 27

3 מאמרים | 7531 כניסות
מאמר זה נקרא 2922 פעמים 5 תגובות למאמר זה - להוספת תגובה
דירוג המאמר
65%
 השארת תֶּשֶׁר להקיצוני
כי יש לי ביצים לפתוח לך את הראש!
נהנתם? נשמח לקבל לייק מכם!