הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
עוצמתית_עד_כאב

עוצמתית עד כאב


זה לא המקום שלך , המקום שלך הוא במטבח או במיטה. אתה יודע מי עומדת מולך שאתה מרשה לעצמך לזרוק כזו הערה???
"היי את, למה את מפריעה, תתקדמי כבר, את סתם מעכבת את כולם, תיהיי עירנית למה שקורה סביבך, מה את עושה פה המקום שלך זה במטבח או במיטה!!!"
כן כאלה הערות נזרקות לחלל האויר כמעט על בסיס יום יומי מגברים , חבל שזריקת הערות האלה נאמרות כי אני נקבה ונכון אני נקבה זו עובדה מדעית, אבל אני גם אישה עוצמתית וחזקה ששיכת לקבוצה מאוד יוקרתית ועוצמתית של נשים בתפקידים נחשקים ולדעת הרוב שייכים לעולם הגברי , האומנם?, אם היינו חיים בשנת 1880 לפני או אחרי הספירה יכול להיות שזה היה נכון , אבל אנחנו חיים היום בעידן שהמקצועות האלה כבר ממזמן לא נחלת היחיד אלא שייך לכולם ואף מתבצע על ידי הנשים.
נכון ואני מתוודה קיימות נשים שעושות שם רע למין הנשי ולהערכת הגברים רובם או כמעט כולם נוהגות בכביש, למרות שסטטיסטית 95% מהגברים מעורבים בתאונה לעומת 5% נשים כך שעובדתית נשים למרות כעסם של הגברים נוהגות בטוח יותר.
אם אני אקח את כל הפאשלונריות שמתקיימת אצלכם הגברים ונכמת אותה כנגד הנשים גם עגורן אימתני לא יצליח להרים ולאזן את החוסר יכולת שקיים בכם, כמובן מבלי להכליל את כל הגברים קיימים בינכם מוכשרים ברמה שלהעריץ פשוט טאלנטים , שפים, טייסים, ואפילו סתם שקטים עם הרבה קסם.
כל שאר זורקיי הערות ומסנני "הברכות" שרואים עצמם כשריפים ,מלכים, "רק אני יודע מה הכי טוב, רק אני קובע, קאובוים למינהם, ההגדרה שלכם מסתכמת במילה אחת "נזלת" כי זה לרוב מה שזורם לכם בקופסה למעלה.
אז תאמר לי מר "נזלת" כשאתה מסנן לעברי הערה סקסיסטית בכביש אתה בכלל יודע מי עומדת מולך? מה העוצמה שלה? מה הספיקה בחייה? בטח שלא!! אני אשמח לעדכן אותך, כמו שציינצי בתחילה אני שייכת לקבוצה של נשים מאוד יוקרתית כולן  משכילות, חזקות, דומיננטיות במה שהן עושות ובאותה גדולה גם מאוד צנועות שקטות, וכולנו יפות כי זה הדבר היחיד שמדליק אתכם הגברים.
מה שאנחנו עושות זה חלום שכמעט כל גבר היה רוצה להיות בו או לחוות לפחות פעם בחיים, המשפט הידוע שלכם " אילו היה לי....אילו יכולתי כלכלית.... אילו לא גנבו,שתו,לקחו לי... אז הייתי בקלות יכול.
אז זהו שלא יכולת גם אם לא היו גונבים או לוקחים.
בקבוצה שלי קיימות טייסות קרב ונווטות קרב של מטוסי F16, F15 שאפילו אחת מהן משרתת בצבא ארה"ב על נושאת מטוסים והן בשמיים להגן עלייך כי הן יכולות.

קברניטיות במטוסי ג'מבו שמטיסות אותך לחופשה שלך בחו"ל 

פרופסוריות, מנתחות, עורכות דין,מנכ"ליות,כדורגלניות וכדורסלנית, ועוד הרבה 
וכמובן אנוכי נהגת מירוצים מדופלמת עם רישיון מירוצים שקיבלתי בפינלנד והיום אני פרזנטורית בחברת מיצובישי בחטיבת הספורט לרכבי "איבו".

ואתה? טכנאי מדיח כלים!! , אז לפני שאתה זורק הערה סקסיסטית תנסה להימנע  ממנה כי נראה שאתה מבלה במטבח יותר ממה שאני ניגשת רק להכין לי קפה.
אבל אני בעיקר מתייחסת לגיבורות המשמעותיות ביותר אלו האמהות שבנינו שעושות ג'אגלינג כל יום והן לא עובדות בקרקס ,אלא עובדות בעבודות רגילות ומוותרות על הקריירה שלהן רק לתת לך גבר שקט ממחשבות בבית, כשאתה יודע שהכל מתוקתק בבית הכול כולל הכל.
אני שוב מדגישה, אין פה הכללה להיפך אני רואה מגמה היפוך לטובה אך היא עדיין רחוקה משיוויון
לסיכומו של עניין שלא יגמר לעולם, כשם שאתה גבר עם כבוד ובן אדם, גם זו שנוהגת לצידך בכביש או יושבת לצידך ברכב היא גם בת אדם אולי היא אף קצת יותר עוצמתית ממך אבל היא לא עושה עניין מזה, תחזיר אלייה כבוד בחזרה 
 


מה דעתך על עוצמתית עד כאב ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה