הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
עיצוב-חלל-קטן

עיצוב חלל קטן


בדירות שבהם קיימים חללים קטנים קיימות התלבטויות מה תהיה חלוקת החללים השונים לנוחות בני המשפחה, אילו רהיטים לרכוש ועוד.
בדירות שבהם קיימים חללים קטנים קיימות התלבטויות מה תהיה חלוקת החללים השונים לנוחות בני המשפחה, אילו רהיטים לרכוש ועוד.

עיצוב חלל קטן

סיעור מוחות לגבי הצרכים בכל דירה קטנה, עיצוב חלל קטן ותכנון נכון ומדויק יובילו להחלטות שיאפשרו חיים נאותים ונוחים לכל הגילאים.

אם מדובר על חלל גבוה וקיימת אפשרות טכנית, כדאי לתכנן ולבצע הקמה של גלריה. קומת ביניים זו יכולה לשמש לחדר עבודה, חדר שינה להורים או לילדים ולהוות פתרון מעשי בעת עיצוב חלל קטן.
מרפסת קיימת יכולה להיות חלק מהסלון וכך להרחיב את גודלו באופן משמעותי באמצעות שבירה של קיר שהפריד ביניהם.

על הוויטרינה החיצונית מומלץ להתקין וילון בהיר שמגיע עד הרצפה אשר יוצר תחושה שחדר המגורים גדול הרבה יותר מגודלו במציאות.
 

תכנון חדר ילדים

ילדים זקוקים למרחב עבור המשחקים שלהם ולכן בדירות קטנות מוצאים פתרונות קונבנציונליים כמו לדוגמה רכישת מיטת קומתיים, מיטה נסתרת, עליונה מעל השולחן, או מיטה הנפתחת בערב לשתי מיטות.
המטרה היא שיישאר די מקום להצבת שולחן כך שהילדים יוכלו להכין את שיעורי הבית, ללמוד ולעבוד על המחשב ויהיה גם די מקום למשחק על השטיח ועל הרצפה עבור הצעירים.
בעיצוב חלל קטן כדאי להזמין ארון בגדים לחדר הילדים שהוא דו צדי וכך לנצל את השטח משני צדיו וליצור אפשרויות אחסון נוספות במרחב הבית.


עיצוב הבית

כדאי לצמצם את כמות הדלתות ולהשאיר חללים פתוחים רבים ככל האפשר והדלתות הבודדות שיהיו בדירה כדאי להזמין שקופות ולא אטומות כך שיבלעו במרחב ולא יצרו נראות של שטחים קטנים יותר.

תאורה מגוונת ברחבי הבית עם אלומות אור המכוונות לעיתים לקיר ולעיתים לכיוונים אחרים יצרו תחושה של חלל המנוצל היטב.


ריהוט בחדר המגורים

כאשר מבצעים עיצוב חלל קטן, מעניקים דגש מיוחד לכל הקשור בהזמנת הריהוט והתאמתו לגודלו של הסלון. הריהוט יהיה גדול דיו עבור כל בני המשפחה אך לא יתפוס את מלוא השטח כדי לאפשר מעברים ומרווחים. ריהוט בגוונים בהירים, עם טקסטורות יפהפיות ובדים איכותיים ונעימים למראה יעניקו תחושה של סלון גדול וריהוט בגוונים כהים יצמצם לכאורה את שטחו.
שטיחים בעלי ציורים תלת ממדיים יהפכו את החדר לגדול במיוחד ולכן כדאי להניח שטיח מסוג זה בשולי הספה בסלון.מה דעתך על עיצוב חלל קטן ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה
מאת dianaluv ב 24/06/2019 03:37 ( הפרופיל שלי ) uuuuתגובה לתגובה