הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
פייסבוקגוק

פייסבוק הוא "ג'וק"שצריך לעצור!


פייסבוק פגע בחיינו האישיים, הפרטיים,החברתיים והזוגיים כאחד. נפתרתי מה"ג'וק" הזה בגלל סיפור אכזבה עצוב!
בס"ד

פייסבוק הוא "ג'וק" שצריך לעצור!

עולם הטכנולוגיה והמחשבים עבר את הגבולות. הכל פרוץ, חשוף, נגיש בלי צנזורה, בלי פיקוח וביקורת.
על יום אנו שומעים בחדשות על אירועים מזעזעים שקורים בגלל התקדמות הטכנולוגיה והמחשבים. כמו: העלבה ופגיעה ישירה בילד מהכיתה עד שנידו אותו, פירסום תמונות חושפניות של בנות, התחזות למישהו אחר והונאה...... ולצערנו הרב המקרים רבים.

עד שהמקרים לא ממש קרובים אלייך אתה לא מבין את גדול האסון !!!

הנה הסיפור שטילטל אותי אישית ובעקבותיו החלטתי להתנתק לגמרי מהפייסבוק שמוביל לצרות ובעיות בכל תחומי החיים: שכנה סיפרה לי שנכנסה לפייסבוק במחשב הביתי והחשבון של בעלה היה פתוח. כלומר, מיד עם כניסתה נפתח העמוד הראשי של בעלה. ומה היא מגלה? חברות שהיא לא מכירה מפרסמות תמונות לא צנועות שלהן בכל מיני פוזות. חשוב לציין שהזוג דתי מתחזק והעניין לא ראוי להם. האישה הייתה מאוד סקרנית ונכנסה להודעות האישיות שלו ושם קראה מעט והבינה שבעלה מתעניין ומתעסק עם נשים אחרות. בעוד,  שבשבילה אין לו זמן, ושלא נזכיר את הילדים שבקושי רואים אותו.(מה קרה אח"כ, אכתוב במאמר הבא שהעניין יסתיים-לטובה אני מקווה)

מה אומר לכם חברים יקרים? עוד באותו ערב התייעצתי עם בעלי והחלטנו להתנתק מהפייסבוק שהוא "ג'וק," שהיינו חייבים לעצור אותו כדי שאנחנו לא ניכשל. אסור לומר לי זה לא יקרה! 

היום בדיעבד שאני חושבת על חשבון הפייסבוק שהיה לי. היו לי שם חברים מהעבר שיכל להתפתח קשר לא תקין .כמו-כן, שהייתי מול הפייסבוק נחשפתי להרבה מידע על כל מיני חברות וחברים שלא תרמו לחיי ואף הכשילו אותי בלשון הרע. בנוסף, התמונות לא צנועות, סרטונים שטותיים בלי צנזורה. והכל סתם ביזבוז של זמן יקר, אותו אני יכולה להשקיע בילדיי הפרחים, בעצמי, בביתי ובבעלי.

לסיכום: די למיזמוזים ןלביזבוזים. תעשו משהו יתור מועיל בחייכם במקום להתעסק בהבל הבלים. יש לעצור את עצמנו לא להסחף אחרי אחרים ואחרי החידושים וההמצאות שמרחיקות אותנו מעצמנו, ממשפחתנו ומחברינו.


זכרו תמיד לקבוע בליבכם ולומר כל בוקר לפני צאתכם(סגולה להצלחה):
"השם יתברך הוא האלוקים האמיתי
אין עוד מלבדו יתברך
שום כוח בעולם
ובכל העולמות כלל
הכל מלא אחדותו הפשוט"
(להודות לקב"ה על הכל הכל- כי הכל לטובה)
 

מאמר זה טרם דורגמרתקמענייןנחמדסבירגרוע


מה דעתך על פייסבוק הוא "ג'וק"שצריך לעצור! ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה