הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
פרוייקט_מסלול_אולסטארז-פרק_לפני_הגמר

פרוייקט מסלול אולסטארז-פרק לפני הגמר


רגע אחד לפני תצוגת הגמר,אתנחתא עם כלבים,ו'שעת תה' מסוגננת.
הפרק הזה,אומנם שאב השראה מאלילה אמריקנית,(מרלין מונרו) אבל,התוצאה היתה ,איכשהוא,אנגלית למדי.

סנג'י ניגשת,כמו שזה נראה,הישר אל 'מחלקת בדים לוילונות' בחנות,וקונה משם מה שודאי הרכיב וילונות אי שם לא בחלונות של מרלין,אלא כמה עשורים אחריה- בשנות השמונים.

דימיטרי,מאוחר יותר, יאפסן על השימלה שהכין את הגדילים עבור הוילונות הנ'ל. אבל קודם כל,דימיטרי ניגש לעשות תה (כבר אמרתי שהפרק הזה הוא מחווה לתרבות האנגלית?). אם זו שעת התה,אז כמובן דרושה שימלה מתאימה, והלן תופרת אחת- ויקטוריאנית. כי אם כבר תה,אז שיהיה כמו פעם,כשעוד הגישו רק בכלים מסוימים,ולבוש מתאים.

האנגלים ידועים כחובבי חתולים גדולים,אבל להזכירכם,משפחות אנגליות שייש להם אחוזות,מחזיקות בדרך כלל כלבים.(או ככה זה היה פעם,בתקופה הויקטוריאנית לפחות) .מישהו בהפקה חשב שכלבים יהיו האתנחתא המרגיעה למתח שלפני הגמר, (אני בספק אם דימיטרי,האלרגי, הרגיש ככה)
וארבעה כלבים זוכים לתלבושות 'מהסרטים'. מישל מנצחת עם כלב 'קאובויי', ורק אחר כך,יסתבר שהפרק הזה שייך יותר לז'אנר האימה מבחינתה- הוא נגמר בהדחה שלה.ואיך?- על ידי שימלת 'שיני דרקולה', שהיריבה שלה הלן מאלתרת באתגר האחרון.

רעיון לפעם הבאה: לקחת שמלות מזעזעות שנופו ולשפר אותם זו חכמה קטנה. נראה אותם באתגר של 'קחו שלושה בגדים מנצחים,והיפכו אותם ליצירה שעולה על המקור'.

 


מה דעתך על פרוייקט מסלול אולסטארז-פרק לפני הגמר ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה