הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
קבלת_כסף_חזרה_בקנייה_באתרים_בחול

קבלת כסף חזרה בקנייה באתרים בחו"ל


כולנו קונים באתרים בחו"ל, אז למה לא לקבל חלק מהכסף חזרה בלי שנצטרך לעשות שום דבר בשביל זה?
באתר דואר ישראל אפשר להזמין בכל מיני אתרים כמו איביי, עליאקספרס, בוקינג, הוטלס ועוד הרבה ולקבל החזר כספי על הקניות. למשל בעליאקספרס ההחזר 6%, באיביי 1%. תוכלו להגיע אליו דרך לחיצה על הקישור: הרשמה לאתר דואר ישראל

אפשר ליצור חשבון בצורה די פשוטה דרך לחיצה על הרשמה ומילוי פרטים, אחרי שממלאים את הפרטים יש רשימה של חנויות שאפשר לקבל בהם החזר כספי. שם אתם פשוט צריכים ללחוץ על הקישור שמפנה לחנות המתאימה, זה יפתח את האתר, ושם קונים כרגיל (רק צריך להשאיר את האתר של דואר ישראל פתוח בזמן הקנייה).
אני ממליץ בחום להשתמש באתר. אחרי שצברתם 15 דולר (מופיע אחרי שנכנסתם לחשבון כמה כסף צברתם) אפשר למשוך את הכסף לחשבון הפייפל שלכם או לחשבון הבנק בהעברה בנקאית (ללא עמלה).
אתם בטח חושבים יש כאן קtטץ', אז זהו שאין אני קונה הרבה בעליאקספרס ולא העלו את המחירים של המוצרים כשאני מזמין אותם דרך אתר דואר ישראל. המטרה של דואר ישראל היא לפרסם את האתרים האלה. למשל אני שמעתי על כל מיני אתרים שלא שמעתי עליהים לפני כמו book dipository שגם עליו יש הנחה של 3%. בקיצור-באמת שאין מה להפסיד, רק מה להרוויח.

קישור להרשמה לאתר של עליאקספרס (אתר שבו ניתן לקנות המון מוצרים מסין במחירים טובים), כל מי שאין לו חשבון בעליאקספרס ונרשם דרך הקישור מקבל $19 לקניות (מוגבל לעשרה הראשונים): עלי אקספרס


מה דעתך על קבלת כסף חזרה בקנייה באתרים בחו"ל ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה
מאת אלון ב 03/06/2018 14:45 ( קישור לאתר שלי ) אתר נוסף שמחזיר כסף תגובה לתגובה