הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
רןמחלוף

רן \ מחלוף


18.10.1999 עם טיפה הערות מעכשיוותהייה על כך שהכל משתנה , גם החברים הכביכול הכי טובים שלך!
רן רק רצה להיות בשייטת. רן מתגייס לצנחנים (וגם לא בסוף).
למה שכל זה יעניין אתכם , אתם חושבים. למה? שאלה טובה , התשובה לכך פשוטה - ככה אני החלטתי!
חושבים שזה בזבוז זמן ? לא מעונינים לקרוא? יש לכם דברים חשובים יותר?
אני חושב אחרת , כן כבר אמרו לי את זה פעם. אני אספר לכם קצת על עצמכם : אתם לכודים.
רובכם בעולם חדגוני , משעמם. חלקכם עובד בעבודה שגרתית למדיי. המעטים מביניכם שהתמזל מזלם ועובדים בעבודה מאתגרת בעלת עניין שהוא מעל לממוצע , מתלוננים על שכר נמוך. אלו מבינכם שנשואים מתלוננים על קרירות מערכת היחסים, אלו שנמצאים לבדם יקטרו שהעולם מתעלם מהם , לדעתי הם קודם כל אלו המתעלמים מעצמם.
יהיו תמיד כאלו שיקראו את זה ויאמרו לעצמם :"איזה שטויות" . צפיתי גם אתכם. מוזמנים לעבור הלאה, אהל לא.. לא אתם.מה מניע אתכם להמשיך לקרוא? הרגשה שזה בעצם נכון? הזדהות כלשהי?
ממשיכים לקרוא.. פאטתי אבל נכון. חלקכם תקועים בלימודים , זה חונק אתכם, גורם לכם לוותר עך המון שרציתם לעשות. אתם מתרצים את זה על ידי דיבור אל ה"אני העצמי" שלכם. טוענים שזה ישתלם, אולי זה לא.. אני יודע אתם חושבים "חכה , גם הזמן שלך יגיע" (חופשי הוא הגיע , פשוט שיחקתי איתו קצת :) ). תארים ממוספרים , ממ"נים, עבודות סמינריוניות- למה כל החרא הזה , ההשקעה הזו, בשביל תעודה?!?
הזעתם , חלקכם העתיק (כביכול "רימה") וכל זה לאותה מטרה - תעודה.

תעודה שהדפיסו בהשקעה מינימלית , על ידי מישהו שהתמזל מזלו וקיבל עבודה קלה משלכם, אז הוא יושב לו עכשיו מול המחשב, מקליד בעצלות וחוסר חשק "מחמאות" או איך שאני לעיתים מכנה אותם - שקרים מקטיפה. שתקבלו מאוחר יותר וזהו... אתם מבינים את הקטע?! הוא לוחץ על מקש מחורבן שמסכם בעצם שנים של מאמץ, השקעה , וויתור.
הוא מחייך , מתמתח וניגש לממונה עליו, להתלונן על שכרו הנמוך . את הממונה זה לא בדיוק מעניין הוא נורא עסוק- בדיוק מסכם תאריך לפגישה הבאה עם יועץ הנישואים , עקב קרירות מערכת היחסים.
בזמן הזה אתם יושבים עכשיו ושוברים את הראש בפיצוח בעיות הגיון , בדרך האינסופית אל עבר מסוכת ה - 700 בתקווה לעבור הפעם אותה. כן , פסיכומטרי..
אבל למה בעצם להתאמץ? הרי מעטים מביניכם באמת יצליחו לעבור אותה. המעטים שיעברו ימשיכו הלאה , יקבלו עבודה מעניינת , יתלוננו על שכר נמוך. אלו שיקבלו ציון נמוך ממה שקיוו אך ימשיכו לחייך , ייחשבו אולי כדבילים בעיניכם , אבל אלו הם בעצם האנשים שבאמת חיים. שכן גם "כישלון הוא הזדמנות להתחיל מחדש" (פורד).
הקטע הזה נכתב מזמן , אולי כדי סתם לתת איזושהי פרופורציה , עידוד. לא מתיימר להיות משהו מיוחד. יש לי עוד הרבה מה לכתוב , זה יפורסם מתישהו , תהיו בטוחים (אחח הטכנולוגיה).
לי יש עוד 3 שנים לפניי- אני הולך לטחון ואני אהנה מכל רגע- מארב , שמירה, ריתוק, שבת. אבל הקטע שרן לא מודע לכל זה, רן רק רצה להיות בשייטת , רן מתגייס לצנחנים.

© כל הזכויות לתוכן עמוד זה שמורות לאיתי מחלוף


מה דעתך על רן \ מחלוף ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה