הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
שובר_שורות

שובר שורות


הסדרה המופתית: Breaking Bad או בשמה העברי: "שובר שורות" עוסקת בסמים. ייצור סמים, צריכת סמים, מכירת סמים, התמכרות לסמים וכימיה. כן כימיה.
וולטר ווייט, גיבור הסדרה, הוא מורה לכימיה בתיכון אמריקאי טיפוסי. וולטר נשוי לסקיילר ואב לוולטר ג'וניור, החולה בשיתוק מוחין קל.
במבט שיטחי וולטר חי חיים בנאליים ולא ייחודיים. כל זה נפסק כאשר וולטר נבדק אצל רופאו ומתגלה כחולה סרטן. לוולטר נאמר, שיש לו שישה חודשים לחיות ושאת טיפוליו הרפואיים יצטרך לשלם בעצמו.
וולטר לא מצליח להשלים ען העובדה שמשמפחתו יישארו ללא תמיכה כלכלית לאחר מותו ולאחר שהצטרף אל גיסו, האנק שריידר, סוכן בסוכנות ללוחמה בסמים, הDEA, למעקב אחרי מעבדת סמים הגיע אל הפתרון.
וולטר זיהה את תלמידו לשעבר, ג'סי פינקמן, כאחר מיצרני הסמים שברח מהזירה. בנוסף ראה וולטר את כמות הכסף המזומן שהוחרמה מזירת הפשע.
כל זאת גרמו לוולטר להגיע לידי מסקנה: עליו לנצל את כישוריו בתחום הכימיה ולהפוך להיות יצרן סמים מהשורה הראשונה.
הוא חובר אל ג'סי, שמתברר כדג רקק ולא פושע גדול, ומתחיל לייצר סמים, מתאמפטמינים, המתבררים כאיכותיים במיוחד.

שובר שורות מתאפיינת בסצינות ארוכות, דיאלוגים מורכבים וטוויסטים עלילתיים מרובים. בחמשת העונות של הסדרה, התגלה וולטר ווייט כבעל תושיה עצומה וחוש התאקלמות מפותח במיוחד. אחת מהנאות הצפייה בסידרה היא לראות את השנויים החלים בו, בג'סי וברוב הדמויות.

שובר שורות מתאפיינת ברצף אירועים בעל מאפיין פסיכולוגי עמוק ובמשחק מופתי ואף זכתה בשישה פרסי "אמי".מאמר זה טרם דורגמרתקמענייןנחמדסבירגרוע


מה דעתך על שובר שורות ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה

ידוע כbreaking bad