הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
תרופת-הפלא-לריפוי-סרטן

תרופת הפלא שתרפא את הסרטן שלכם.


התרופה הביתית המהפכנית מחזקת ומרפאת את הלב, מנקה את כלי הדם, משפרת את המערכת החיסונית, מנקה מרעלים את הכבד והכליות, יכולה לשפר את הזיכרון, למנוע התקפי לב, והכי חשוב, זאת התרופה הטובה ביותר לכל סוגי הסרטן.

לפי מספר גדול של אנשים, המדען הרוסי המפורסם חריסטו מרמרסקי המציא תרופה ביתית פורצת דרך שיכולה לעזור לחולי סרטן לרפא את עצמם.

פרופסור מרמרמסקי אמר בהרצאות שלו שהמתכון הזה מזין את כל הגוף, ובסוג הזה של הזנת הגוף, הסרטן פשוט ייסוג.

התרופה הביתית המהפכנית מחזקת ומרפאת את הלב, מנקה את כלי הדם, משפרת את המערכת החיסונית, מנקה מרעלים את הכבד והכליות, יכולה לשפר את הזיכרון, למנוע התקפי לב, והכי חשוב, זאת התרופה הטובה ביותר לכל סוגי הסרטן.

המתכון לתרופה הביתית:

המרכיבים:

  • 12 ראשי שום
  • 15 לימונים טריים
  • 390 גרם אגוזי מלך טריים
  • 390 גרם גרגרי נבטים (חיטה ירוקה)
  • 980 גרם דבש טבעי


איך מכינים את גרגירי הנבטים:

קחו קערת זכוכית והכניסו את החיטה הירוקה פנימה. הוסיפו מים לקערה, מספיק כדי לכסות אותם ולתת להם להשרות במהלך הלילה. בבוקר למחרת, או אחרי לפחות 12 שעות, סננו את החיטה, שטפו אותה במים, וחזרו על הפעולה פעמיים-שלוש. לאחר מכן, החזירו אותה לקערה שוב והשאירו אותה למשך 24 שעות. אחרי 24 שעות הם ינבטו.
 

להכין את התרופה:


בשביל זה אתם תצטרכו מטחנה. אגוזי המלך, שיני השום והנבטים צריכים להיטחן יחד. לאחר מכן תטחנו 5 לימונים (אל תקלפו אותם), והוסיפו אותם לבלילה. את 10 הלימונים הנותרים תסחטו והוסיפו את המיץ לבלילה. ערבבו הכל עד שמתקבלת בלילה אחידה.

לבסוף, הוסיפו את הדבש, וערבבו עם כף מעץ. קחו צנצנת זכוכית עם מכסה ושפכו את הבלילה פנימה והכניסו למקרר. תוכלו להתחיל להשתמש בתרופה לאחר 3 ימים.

מינון:

30 דקות לפני כל ארוחה קחו 1-2 כפיות של התרופה. קחו 1-2 כפיות של התרופה 30 דקות לפני השינה גם כן. אם יש לכם סרטן ומשתמשים בזה עבור הטיפול, קחו 1-2 כפיות כל שעתיים.

לפי ד"ר מרמרסקי, שתיית התרופה הזאת תעניק לכם חיים ארוכים ובריאים, ישאיר אתכם צעירים ומלאי אנרגיה והכי חשוב ירפא את הסרטן שלכם.

ד"ר מרמרסקי מסביר שהסוד בתרופה הזאת הוא שהיא מלאה בכל הויטמינים החיוניים, מינרלים, חלבונים, פחמימות, שומנים, וחומרים ביואקטיביים שהגוף צריך שלכם צריך. הוא שומר על הגוף שלכם בריא על ידי קידום הפעולות החיוניות של האיברים והבלוטות שלכם. הסרטן נכחד בגוף בריא.

מאמר זה טרם דורגמרתקמענייןנחמדסבירגרוע


מה דעתך על תרופת הפלא שתרפא את הסרטן שלכם. ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה

ידוע כסרטן, רפואה, בריאות, תרופה, לרפא, תרופה לסרטן, ריפוי סרטן, סרטן ריאות, כבד, חוליות, לב, סרטן לב, סרטן עור, תרופת פלא, תרופת קסם, ריפוי סרטן מכל הסוגים, חיזוק הגוף, נשמה, חיים, מוות