הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
android

משחקים לאנדרואיד


אנדרואיד היא מערכת ההפעלה הנפוצה ביותר לסמארטפונים כיום. הקלות בה ניתן ליצור ולהפיץ אפליקצייה יוצרים הרבה "רעש" - אפליקציות זבל, אך ניתן לברור בין שלל האפליקציות והמשחקים דברים רבים טובים ובחינם...

אנדרואיד היא מערכת ההפעלה הנפוצה ביותר בשוק הסמארטפונים כיום עם למעלה מ - 59% מכלל המכשירים ומעל 1,000,000 משתמשים חדשים מדי יום. אנדרואיד שייכת לענקית החיפוש גוגל לאחר שקנתה אותה מהסטארט-אפ Android inc ביולי 2005. מערכת ההפעלה אנדרואיד היא מערכת מבוססת לינוקס, פתוחה ובעלת רישיון הפעלה חופשי - כלומר כל יצרן שרוצה יכול להשתמש בקוד המקור, לשפר אותו ואף אינו חייב לשתף את השיפורים אם אינו מעוניין לעשות זאת (וכך רוב היצרניות נוהגות). גירסת המערכת העדכנית ביותר היא 4.1 והיא נקראית Jelly Bean (סוכריות ג'לי), כמו כל הגרסאות הקודמות שנקראו על שמות של קינוחים (פרוזן יוגורט, קסטה, חלת דבש...). יצרניות רבות בוחרות היום במערכת ההפעלה של אנדרואיד בינהן HTC, סמסונג, סוני (לשעבר סוני-אריקסון), מוטורולה (שחטיבת המובייל שלה נרכשה ע"י גוגל), ZTE, אסוס ועוד. המערכת נפוצה היום גם בסמארטפונים וגם בטאבלטים. 

חנות האפליקציות המקוונת של אנדרואיד נקראת play. עקב המדיניות הנוחה של גוגל בהוספת אפליקציות לחנות האפליקציות (שאגב פורסם לאחרונה שעומדת להשתנות) קיימות אפליקציות רבות באיכות נמוכה מתוך מעל 600,000 (נכון ליוני 2012) אפליקציות ומשחקים. לפעמים יש צורך להתקין 5-6 אפליקציות דומות בכדי למצוא את האחת הטובה (ואז אפשר להסיר את השאר). בניגוד לאפ-סטור (חנות האפליקציות של אפל) חלק ניכר מהאפליקציות בחנות ה - play הן חינמיות וניתן למצוא כמעט הכל בלי להוציא שקל. לעומת זאת משחקים רבים הם בתשלום, חלקם בדולר אחד וחלקם במחירים גבוהים יותר. כאשר מדובר במשחקים בתשלום השיטה של להתקין הרבה בשביל למצוא את הטוב ביותר פחות רלוונטית - כי חבל על הכסף וכדאי להוציא את הכסף על משחק או אפליקציה טובים שאנחנו נחזיק ונהנה מהם לאורך זמן. בכדי למצוא את המשחקים הטובים באמת ולא לזרוק כסף על משחק סתמי מומלץ לקרוא ביקורות, דעות וכתבות על המשחקים לפני שאתם מחליטים להוציא כסף. קיימים אתרים רבים שמסקרים ומרכזים מידע על אפליקציות ומשחקים חלקם בעברית אך רובם באנגלית. אפשרות נוספת שלא קיימת בכל המשחקים היא להתקין תחילה את הגירסה החינמית (שבדרך כלל מוגבלת או כוללת פירסומות או גם וגם) ולאחר שראיתם שהמשחק באמת טוב ומצליח למשוך אתכם ולגרום לכם לרצות להמשיך לקנות את הגירסא המלאה בתשלום. עם זאת לא בכל המשחקים קיימת האפשרות ודווקא למשחקים היקרים (יחסית כן? עדיין זה 4-5$) אין גירסא חינמית.

בין המשחקים המופרסמים ביותר יש את angry birds, drawsomething, spiderman, fifa, proevolution... ועוד.מה דעתך על משחקים לאנדרואיד ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה
מאת 007 ב 23/12/2012 10:53 ( הפרופיל שלי ) תודה לך על סקירה מקיפה ומרתקת.תגובה לתגובה