הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
antrz

ענת רז - דיאטה


סיפור קצר ופקטיבי על כיצד הדיאטה של ענת רז עזרה להוריד במשקל
את האתר של ענת רז מצאתי במקרה, זה היה עוד יום שחיפשתי בו דיאטה, משטר אימונים או כל דרך שיכולתי למצוא בשביל להרזות. כי נמאס לשקול 120 קילו ולסבול מכל הכאבים, בעיות בירכיים, גב, הגוף בקושי סוחב את עצמו כבר.
 
אז חיפשתי ומצאתי "ענת רז דיאטה" החלטתי להיכנס לאתר לבדוק מי זאת אותה ענת רז, אז למי שלא מכיר, ענת רז היא מורה גננת שלמדה תזונה והוסמכה במאמנת תזונה בNCS ברמת גן. אישה מדהימה, שלה אני חייב את חיי.
 
אז אחרי שהתחלתי ונפגשתי עם ענת, התחלנו לבנות את התוכנית הרזייה שלי, והופתעתי לגלות שבשונה מכל הדיאטות האחרות לא הייתי צריך לשנות פה סדרי עולם, ופשוט שיניתי את התפריט והתחלתי לאכול שונה האמת? כל כך נהניתי שזה היה פשוט לא יאמן.
 
התפריט שענת רז בנתה לי לדיאטה היה כל כך טעים שלא האמנתי שאותם מאכלים נחשבים לי בריאים ומומלצים, כמובן שענת לא התחייבה שאני יוריד את כל המשקל רק על אכילה נכונה, והתחלתי והוספתי הליכות כל ערב, כל יום הוספתי כמה דקות להליכה, עוד מטר ועוד מטר.
 
בסופו של דבר הצלחתי להוריד 65 קילו, כל כך שמחתי באותו הרגע. אני כל יום מודה שהצלחתי להוריד את המשקל המדהים הזה. אם לא הייתי נתקל בשם שלה, אם לא הייתי מחפש ענת רז דיאטה, אני חושב שלא הייתי מוריד את המשקל הזה לעולם, לא רק שלא הייתי מוריד אותו לדעתי הייתי ממשיך לעלות במשקל כל יום. 
 
אני מודה לאלוהים על הרגע בו חיפשתי את המילים ענת רז דיאטה, היום אחרי שסיימתי את החלק הקשה של הדיאטה וכל מה שאני עושה הוא לשמור על תזונה נכונה, אכילה בפרופורציה וכמובן הליכה כל ערב. אני מבין כמה פשוט היה יכול להיות אם הייתי מנסה ומחפש ענת רז דיאטה מההתחלה ומוצא את המתכונים המעולים שהיא פרסמה באתר שלה.
 
כמובן שאני גם חייב להדגיש שמעבר לתמיכה בתזונה ובאכילה ענת גם תמכה בי בכל רגע בו חשבתי שאני נשבר, שלא היה לי כוח, שרק חלמתי על אותה הגלידה בקיץ. ענת הזכירה לי מה אלי לעשות ואת הגלידה אפשר לדחות בשביל להיכנס לבגד ים המדהים שחלמתי אליו.
 
לסיכום חברים, ענת רז דיאטה היה החיפוש הטוב ביותר שעשיתי בגוגל, אם לא הייתי מחפש את ענת, ולא הייתי רושם את אותן מילים "ענת רז דיאטה" ככל הנראה היום כבר הייתי מגיע למשקל של 150 קילו אם לא יותר. בכל בוקר אני מודה שהייתה לי הזכות והמזל לחפש ענת רז דיאטה, למצוא את האישה המדהימה הזו ולהרזות כמו שרזיתי. תודה.  
 


מה דעתך על ענת רז - דיאטה ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה

ידוע כענת רז דיאטה, ענת רז, דיאטה ענת רז, דיאטות, דיאטה, ירידה במשקל, ענת רז הרזיה,