הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
atheism2

אתאיזם במיטבו חלק 2


http://www.mentallica.co.il/article/atheism אם לא קראתם את המאמר הקודם זה קישור אליו

במאמר הקודם סיפרתי לכם על איך הפכתי לאתאיסט, ובמאמר זה אסביר איך האתאיזם זה שינה אותי.

כן היתי סך הכל ילד בן 10 אבל עבר עלי הרבה. ביסודי לא היו לי חברים, והיו מציקים לי המון. גם היום קורה ליפעמים אבל למרות זאת היום יש לי חברים . כשהפכתי לאתאיסט, פשוט התחלתי להבין דברים. 
הבנתי שזה החיים , שאני צריך להיתמודד עם המציאות. הפסקתי להיתייחס לילדים פשוט ניסתי לא להיתקרב אליהם .

אחר כך הבנתי המון דברים ,הבנתי את הסיבה שבישבילה אני הולך לחיות , להגשים את החלום שלי
להיות טייס בחיל האוויר הישראלי זה החלום שלי ובאמת התחלתי להיתעניין איך ומה עושים כדי להגיע להיות טייס בחיל האוויר הישראלי .
הבנתי מהי משמעות החיים ,והיא מאוד פשוטה לחיות כל יום כאילו זה היום האחרון שלך ולילמוד דברים חדשים כאילו תחייה לנצחהחלתתי שכל יום אני חיב לילמוד לפחות דבר אחד שלא ידעתי אתמול, ופשוט עשיתי את זה כל דבר שעיניין אותי פשוט חיפשתי אותו באופן אובססיבי, והיו ימים שלא למדתי רק דבר אחד אלה אפילו 10 ו20 דברים באותו יום. לא האמנתי שיש כל כך הרבה דברים שאפשר לדעת על כל דבר . שאלתי המון שאלות (גם היום) יש לי היום המון ידע כללי , כל כך הרבה שחבקי לכיתה קוראים לי אנשטיין . יש לי אפילו יותר ידע מהרבה מורות . 
הם חושבים שאני חכם מאוד, אבל אני יודע עד כמה אני לא חכם ואפילוח יחסית טיפש, אולי אני טיפה יותר חכם מאנשים אחריםאבל אני עדיין טיפש בהשוואה בין הידע שלי לכל מה שאפשר לדעת.  תזכרו תמיד יש לכם מה לילמוד ,גם אם אתם הבן אדם הכי חכם בעולם.
כתוצאה מכך שהפכתי לאתאיסט הישתנו לי המון דעות שהיו לי בקשר לפוליטיקה, התחלתי לכבד הומואים ולסביות. 

אף פעם לא ניסיתי לשכנע אף אחד להיות אתאיסט , אפילו שמאוד רציתי היסתכלתי על דתיים, וחשבתי "למה הם מבזזים את חייהם על אמונה, הם יכולים  לעשות כל כך הרבה דברים (יש המון דתיים מאוד אינטיליגנטיים) . גם פה אני לא אנסה לשכנע אתכם לאתאיזם, אבל בכל זאת אם הצלחתי ליגרום לכם לחשוב על כמה דברים אני שמח.
 

תודה על הקריאה אשמח לתגובות 

 


מה דעתך על אתאיזם במיטבו חלק 2 ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה