הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
bad_hair_day

חוויות הפוני, לא הסוס


שנים שהיה לי חלום לעשות שינוי בשיער הבלונדיני הטבעי והחלק שלי. מה שקרה לפני שלושה חודשים מתחיל לעצבן,האלכימאית רוצה להיות בלונדה שוב.

 

הפעם הראשונה שצבעתי את השיער הגיעה לפני כמה חודשים אחרי התלבטות ארוכה החלטתי ללכת עם החלום הקטן שלי ולצבוע את שיערי לג'ינג'י אדמוני. השינוי התלווה עם תספורת חדשה הכוללת פוני.

אני מודה שבימים הראשונים של השינוי ותגובות הסביבה המעודדות, מאוד התלהבתי מהשינוי, גיליתי את עצמי מזווית אחרת, אהבתי את "אני החדשה" כבר לא בלונדינית וסביב כבר מכנים אותי "ג'ינג'ית". הכינוי מצא חן בעיני והצבע כצפוי לא החזיק מעמד ודהה מיום ליום עם כל חפיפה. לאחר שלושה שבועות האדמוני היפה ומלא הברק שהיה על שיערי הפך לכתום גזר דוהה עם שורשים שטניים כהים לא ברורים. לא בלונדינית ולא ג'ינג'ית עם פוני מוזר שצריך לתחזק. מעצבן.

עוד היו לי מחשבות להמשיך עם הגל שהתחלתי ולצבוע את שיערי לעוד גוון משוגע. התלבטתי בין שחור לסגול ובסופו של דבר השתפנתי, התגעגעתי לגוון הבלונדיני שכל כך היה חסר לי לראותו במראה מידי בוקר.

וכך אני מסתובבת כבר כמה שבועות, כל בוקר מתעוררת לידיעה שיש לי שוב בוקר עם bad hair ,  day מה שלא קרה לי מעולם, פעם כשלא היה לי פוני ולפני שהחלטתי להפוך לג'ינג'ית. פוני מסתבר צריך לתחזק, לעצב ולסרק- עבודה רבה וזמן יקר של השקעה שפשוט אין לי. לא בוקר אחד הגעתי לעבודה כשכל הפוני מפוזר לצדדים בצורה לא שווה, כמה כרבולות וצורה לא ברורה. נראה מוזר ובעיקר לא נוח.

בשבועות האחרונים הפוני החל לצמוח, בצורה כזו מעצבנת שמסתירה לי חצי מהעיניים ולא כל כך נעים להרגיש אותו על המצח. הדילמה האם לגזור ולסדר את הפוני בכלל לא עלתה, החלטתי לסבול "רק עוד קצת" עד שהפוני  יתארך ויהיה לחלק אחיד מהשיער שלי. עד שזה יקרה החלטתי להצטייד בערכה לגידול הפוני  שהרכבתי לגמרי לבד, הערכה הכוללת:

סיכות דקות לשיער. הפשוטות ביותר והדקות הקטנות. אני בחרתי את הסיכות הצבעוניות.סיכות פשוטות

סיכות "כיפה", אלא שלרוב תראו אותם על גברברי ישראל חובשי הכיפה שמצמידים אותה אל ראש בעזרת אותה סיכה כסופה. אני רכשתי את הסוג המשודרג והצבעוני בכיסוי לקה שחורה.סיכות לפוני

קשתות לשיער. טוב, בקטע הזה אני לגמרי מרגישה בת 8, הקשתות מסתבר כל כך לא נוחות לשים על הראש ואפילו קצת מכאיבות, אותן השארתי במגירה.

גומיות לשיער, הן לא באמת קשורות לפוני אבל אחרי תקופה נוראית שהסתובבתי עם שיער פזור וימי הקיץ החמים שמגיעים, גם לי לפעמים בא להתהדר במראה השיער האסוף.

אז אני מוכנה, פוני תצמח, אני מצוידת ומחכה לחזור שהשיער יצמח שוב ואהיה שוב בלונדינית, בעצם כבר שטנית, בלי פוני עם שיער חלק וחסר צורה, בלי ימים רעים, שהשיער פשוט נח לי על הראש והוא יפה כמו שהוא בלי שאעשה אתו כלום.

אמא צדקה, המראה הטבעי עוד ינצח וכדי להרגיש כך הייתי חייבת להתנסות, לעשות שטות ולהיות ג'ינג'ית עם פוני. החוויה: מגניבה אבל אני... רוצה את עצמי האמתית בחזרה.מה דעתך על חוויות הפוני, לא הסוס ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה
מאת אלבינה ב 04/04/2011 08:03חחחח גם אני רוצה לחזור לטבעי הבלונידני שלי הצבע נהיה מגעיל ... וגינגי מתאים לך:) תצבעי שוב תגובה לתגובהמאת אנה ב 03/04/2011 22:35הג'ינג'י דווקא נורא יפה, הפוני גם היה יפה אבל מסכימה שאותו צריך לתחזק, את יכולה להיות ג'ינג'ית בלי פוני :)תגובה לתגובה

ידוע כסידור פוני, צביעת שיער לג'ינג'י