הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
cod

שם קוד מדינה פלסטינית


האם שאלתם את עצמכם מה המשמעות האמתית של הקמתה של מדינה פלסטינית לאורך רוב מרכז הארץ ? אם התשובה שלכם היא מדינה בדיוק כמו שוויץ שקטה וידידותית שמקפידה על כל כללי הנימוסים. הייתי מציע לכם לחשוב שוב. וגם ברמה המוסרית למי שייכת ארץ ישראל?
בס"ד
שם הקוד של הפקודה לחיסולה של מדינת ישראל וסיפוחה לאימפריה הערבית הגדולה היא הקמתה מדינה פלסטינית ביהודה ושומרון ורצועת עזה תחילה.ברגע שתקום מדינה פלסטינית ביהודה ושומרון היא תכניס אליה מיליונים של מחבלים ואמצעי לחימה קטלניים שיושלכו כמטר אבנים על מרכזי האכלוסיה הגדולים של ישראל ואז הם יהיו כמעט בלתי נתנים לעצירה ובאינתיפדה הבאה שלהם הסיסמא תהיה לשחרר את כל פלסטין.ההבדל בין הפת"ח לחמאס הוא רק באמצעי להשגת המטרה אך המטרה הסופית שלהם אחת היא.גם בשעה שמתקיים המשא ומתן לסיום הסיכסוך בטלויזיה הרשמית של הרשות הפלסטינית כלומר המתונים רק כלפי חוץ ממשיכים להסית לרצוח יהודים באשר הם יהודים באומרם שבאחרית הימים האבנים והעצים יגלו לנו היכן מסתתרים היהודים בכדי שנוכל לרצוח אותם ולא חסרות עוד רבות דוגמאות קשות.יפו וחיפה וטבריה ועוד ערים בישראל נאמר עליהם בשידורי הרשות הפלסטינית שזה עניין של זמן שנכבוש אותם אנו רק ממתינים שיהיה בידנו את הכוח לעשות זאת.אני מקווה שאתם לא רוצים לתת להם אותו בכך שנסכים שמיליונים של מתאבדים יזנקו אלינו מעל ומתחת הגדר כתוצאה של הקמתה של מדינה פלסטינית.
לצערי המטרה של הפלסטינים כפי שהם אומרים בתוכניות ההסתה שלהם היא את השמדתה של מדינת ישראל ולא לחיות בשקט ובשלום.לכן אסור להסכים להקמתה של מדינת פלסטינית מה שכן ניתן לעשות במצב המורכב הזה הוא אוטונומיה אזרחית בריכוזי האכלוסיה הערבית. ולהתעקש על זה בכל הכוח.
ברמה המוסרית כל ארץ ישראל שייכת לעם ישראל וזאת כל העולם יודע בעצם אמונתם בתנ"ך.
מאמר זה טרם דורגמרתקמענייןנחמדסבירגרוע


מה דעתך על שם קוד מדינה פלסטינית ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה
מאת dominic60 ב 30/04/2018 13:14 ( הפרופיל שלי ) כל מלה בסלע. מסכימה עם כל מלה. לא שאלתי את עצמי אף פעם כי אני יודעת מה התשובה. והתשובה או יותר נכון התוצאה תהיה הרת אסון. בוא נקווה שלא נגיע למצב הזה, כי אז אפשר יהיה להיפרד ממדינת ישראל שדם רב ומיותר נשפך על אדמתה. תגובה לתגובה