הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
dogs

כלבים, הידידים הטובים ביותר של האדם!!


כלבים. חיה כל כך מיוחדת מלאה חן. לכל מי שיש כלב יוכל להגיד לכם שהכלב שלו הוא החבר הכי טוב שלו. מה יש בכלבים שגורם לנו לזרוח ולגרום לנו לאנשים הכי מאושרים בעולם? טוב יש כל כך הרבה תשובות לשאלה כל כך קטנה.
"ידידו הטוב ביותר של האדם", כך נקרה כל כלב וכלב בעולם . השאלה העולה מן המשפט הזה היא, למה הכלבים קיבלו את הכינוי הכל כך חשוב וההולם הזה?. זאת שאלה פשוטה וקלה שלכל מי שיש כלב יכול לענות עליה.
כלב זו חיית המחמד הנפוצה ביותר בישראל ובעולם כולו , העובדה בזאת גרמה לנו כבני אדם להכריז שהכלב הוא ידידו הטוב ביותר של האדם.  אך זאת רק סיבה אחת מתוך מלא סיבות . לכלבים יש את התכונות שהכי גורמות הנאה וסיפוק לנו כבני אדם. הם קלים לאילוף, הם חברותיים ויש להם מגוון רחב של יתרונות וסיפוקים נוספים שכל בן אדם יוכל להינות מהם.
 
מחקרים הוכיחו שכלבים גורמים לעוד דברים חוץ מסיפוק והנאה מצד בעליהם , אלא גם נמצא שכלבים יכולים להאריך את תוכלת החיים של האדם , ולגרום לו מצב בריאותי טוב יותר מהמצב הקיים שלו. וזאת בשל התחושה הנהדרת שהכלבים מעניקים לבעליהם, הכיף, הצחוק, ההנאה ותחושת הסיפוק הכל כך נהדרת הנגרמת מכך שהכלב שלך עומד לצידך או משחק איתך. 
כדי שכלב יוכל להכיר בך כבעליו אתה צריך לתת לו את היחס הטוב ביותר שהוא יכול לקבל , כי אם אתם תעשו בדיוק ההפך הכלב שלכם יפנה נגדכן ויוכל להזיק לכם , ואפילו המקרים מסויימים לפגוע בכלב עצמו. לכן כל מי שחושב לעמו שלטפל בכלב זה רק להאכיל אותו ולתת לו לשתות, הוא טועה , ובגדול!!!!!!!. לכלבים יש נשמה בדיוק כמו לכל בן אדם אחר, לכן צריך להתנהג אליהם כאילו הם בני משפחה או בני אדם באותה מידה שאתם בני אדם.

מחקרים נוספים מצאו שאם יש לך כלב בבית זה הופך את האווירה בו ליותר חיננית , יותר מאושרת ויותר מוצלחת, אווירה טובה שממלאת את כל חלל הבית.
בנוסף לכך נמצא שאם אתה מגדל כלב מגיל קטן , אתה תהפוך לאדם יותר מאושר , יותר שלו וכמובן יותר בריא מבחינה מנטלית .
לכן התשובה לשאלה , "האם כלבים הם באמת הידידים הכי טובים של האדם"? , התשובה היא בוודאות כן!!!!.
כלבים הם חיית המחמד הכי טובה שיש לתאר , הם מלאי שמחה וממלאים בשמחה הזאתי את בעליהם . הם חמודים, מתוקים וחייכנים , ולכל מי שיש כלב יוכל להגיד לכם את בדיוק אותם הדברים שנאמרו כאן. אמירה כל כך משמעותית לחיינו וכמובן לכלבים.


 
מאמר זה טרם דורגמרתקמענייןנחמדסבירגרוע


מה דעתך על כלבים, הידידים הטובים ביותר של האדם!! ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה

ידוע כידיד, אהבה, כלב
נכתב ע"י chencohen489
בתאריך: 15/08/2019
חן כהן בת 18

5 מאמרים | 1408 כניסות
מאמר זה נקרא 218 פעמים 0 תגובות למאמר זה - להוספת תגובה
דירוג המאמר
39%
 השארת תֶּשֶׁר לchencohen489
אם אהבתם את המאמר תוכלו להשאיר טיפ. יום טוב
נהנתם? נשמח לקבל לייק מכם!