הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
glossybox_may_2012

גלוסיבוקס קופסת מאי 2012


גלוסיבוקס הבטיחו שלקראת בואו של הקיץ הקופסה של חודש מאי תהיה חמימה במיוחד ואכן כך היה. מבין כל ארבעת הקופסאות גלוסיבוקס שקיבלתי עד עכשיו בחודשים האחרונים, הקופסה של חודש מאי היא המוצלחת והשימושית ביותר עבורי.

מה היה בקופסה?
 

בושם - Giorgio Armani "קוד לונה" : בקבוקון קטן בגודל דוגמית שיכול להספיק למספר פעמים בשימוש סביר. ריח פירות מתוק ועדין שנשאר לאורך זמן, מתאים במיוחד לנשים שאוהבות ריחות עדינים אך עמידים שאינן מתנדפים לאחר שעה. השתמשתי בבושם כבר מספר פעמים ומאוד נהנית מהריח, יתכן ואשקול לרכוש אחד כזה בגודל מלא בעתיד.
 
סבון פנים - CLEAN & CLEAR תרחיץ גרגירים לניטרול ברק - הסבון הגיע באריזה בגודל מלא (מחיר מלא 42 ש"ח) של 150 מ"ל. התחלתי להשתמש בסבון מידי בוקר ונהנת ממנו כל פעם מחדש, מנקה את הפנים ביסודיות ומשאיר תחושה נעימה על עור הפנים, בייחוד לעור פנים שומני ובעייתי. 
 
מי פנים -  Clinique מי הסרה - בקבוקון קטן בגודל 30 מ"ל. השתמשתי במוצר כבר מספר פעמים מידי יום, המי פנים מוציאים את כל השאריות הקטנות של האיפור והלכלוך שמסיר איפור רגיל לא מגיע אליו בד"כ, מוצר נהדר וגודל הבקבוק יספיק לי כנראה לפחות לחודש הקרוב. משתלם!
 
מסקרה - Clinique - המסקרה הגיע בגודל פצפון, נוח לשים בתיק במקום להסחב עם מסקרה בגודל מלא, ניסיתי אותה כבר מספר פעמים השבוע, בהחלט עושה את העבודה, מאריכה ומעבה את הריסים, המסקרה עמידה לאורך כל היום.
 
מייבש לק Seche Vite -  עושה רושם שמדובר במוצר איכותי, טרם ניסיתי, אך בהחלט אעשה בו שימוש בעתיד.
 
לסיכום, כל המוצרים בקופסה מתאימים לי וברובם כבר עשיתי שימוש וגם המוצר היחיד שטר ניסיתי (מייבש לק) ינוסה בקרוב. גלוסיבוקס בהחלט יודעים להתאים את המוצרים לפי פרופיל היופי ואני מודה להם על החשיפה למוצרי טיפוח שטרם היכרות וגם להתפנק וליהנות ממוצרי טיפוח ואיפור של החברות היוקרתיות בשוק.

בנוסף בקופסת הגלוסיבוקס של חודש מאי קיבלתי גם:
כרטיס כניסה לתערכות הביוטי סיטי של סופר פארם(שווי הכרטיס 30 ש"ח)
שובר הנחה לרכישה של מוצרי קליניק
ושובר הנחה לתרחיץ הגרגירים של CLEAN & CLEAR
 
מחכה כבר לקופסה של החודש הבא.
 

 
מאמר זה טרם דורגמרתקמענייןנחמדסבירגרוע


מה דעתך על גלוסיבוקס קופסת מאי 2012 ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה
מאת מירב ב 30/05/2012 23:48אני קיבלתי אותו דבר בידיוק . שווווה :)תגובה לתגובה

ידוע כגלוסיבוקס,קופסת אפריל,מוצרים של קליניק,המלצות למוצרי טיפוח איכותיים