הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
hesder

איום החרם על ישראל


לאחרונה אנו נתקלים בכל מיני תופעות של חרמות אמנים,חברות,אנשי תעשייה ועסקים בישראל ובחו"ל על כך שישראל מדינה כובשת וסרבנית שלום עם שכנינו "הנחמדים". מיעוט האנשים שלא רוצים לחיות בשלום, אחרי בריאות ופרנסה, שלום זה הדבר הכי חשוב שיש ! אבל שלום עם שכנינו "החמודים", ככל הנראה כבר לא יהיה.
השלום כבר לא יהיה,
מכיוון שסולידריות חברתית היום לא קיימת באף צד, לא שלנו וגם לא שלהם.
השלום כבר לא יהיה,
מכיוון שכבר ניסינו את החזון המדהים הזה באוסלו,בקמפ דיוויד,בהתנתקות,באנאפוליס וטווח הרקטות שנורה על שדרות,אשדוד ואשקלון, לא באמת נראה טוב גם על כפ"ס, רעננה ונתניה.
השלום כבר לא יהיה,
מכיוון שזה לא יתכן ובלתי נסבל,לסגור כל שני וחמיש את כביש החוף או כביש 6, עקב חשד לחדירת פאדיון.
השלום כבר לא יהיה,
מכיוון שבחומה שמפרידה בירושלים בין מזרח העיר למערבה, לפני 67 לא הפריחו יונים צחורות. יותר נכון, ירו צרורות מקלעים על שכונות יהודיות. לא באמת יהיה "תענוג" לחטוף הפעם רקטות,אלו לא היו ממש ימים יפים.
השלום כבר לא יהיה,
מכיוון ש"שלום", פירושו לא לשמור, לא להילחם, לא להגן יותר, פשוט לוותר. אז לא תודה,המציאות הוכיחה לנו לא פעם שלא היה משהו בלי הגנה. עדיף לשמור, להילחם, להגן !!!
השלום כבר לא יהיה,
מכיוון שמציאות ואחראיות- זה חלק מהציונות ! ולא בונים אותן מפנטזיות.
אבל...
ציונות זה גם הסדר מדיני,
הסדר מדיני נחוץ,
מכיוון שלא ניתן להמשיך עוד עם הממשל הצבאי ביו"ש ולהסביר לכול העולם על כמה אנו דמוקרטים, עדיף להיפרד ושתהיה לשכנינו "הנחמדים" אוטונומיה קטנה ומפורזת מצבא ונשק כבד שם ומצדינו שיקראו לה מדינה.
הסדר מדיני נחוץ,
מכיוון שבמידה ויאוכף החוק הישראלי ביש"ע,יצטרפו אלינו בערך שלושה מיליון ערביי יש"ע שיחברו לבערך שני מיליון ערביי ישראל ואז הופ, סלולה הדרך למדינה דו לאומית והחמאס,הפת"ח,הגי'האד האיסלמי יהיו הרבה יותר לגיטימיים בכנסת החדשה. בסיטואציה זו,חלומו של אחמד טיבי להיות ראש ממשלה יהיה קרוב להתגשם במקרה "הטוב". במקרה הגרוע,זה יהיה חאלד משעל.
הסדר מדיני נחוץ,
מכיוון שאולי כך השכנים "הנחמדים" ,המחרימים ומי שזה נוגע לו בעולם יבינו שאין פשרות על סידורי ביטחון ומדינה יהודית דמוקרטית. שזה אומר,ירושלים מאוחדת,גושי ההתנחלות הגדולים ובקעת הירדן תחת ריבונות ישראלית.
הסדר מדיני נחוץ,
מכיוון שבסופו של דבר זה אינטרס כלכלי. לא רק שלנו,יותר שלהם !!! מושלם זה לא יהיה,אבל "החיים זה פיקניק",זה סרט שנגמר מיד בערך אחרי שנולדים.
הסדר מדיני נחוץ,
כי אם גם זה לא יקרה,אנחנו עוד איך שהוא נוכל להסתדר,חבל פשוט על הכלכלה שתחריף עוד יותר אצלם מעבר לגדר.
הסדר מדיני נחוץ,
מכיוון שזו אחריות עבורנו,אבל עבורם זה יותר.מה דעתך על איום החרם על ישראל ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה