הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
howtosavemoney

חיסכון בכסף: כל העצות, הטיפים והכללים.


חישבו שהייתם יכולים לחסוך אלפי שקלים בשנה ללא מאמץ ומידע קודם. שבעה דרכים לחסכון בכסף.
במדינה כמו ישראל, לא קל להרוויח כסף.לכן, חשוב לחסוך בכסף ולחשוב טוב לפני שאתה מבצע קנייה גדולה. במאמר זה, נמליץ לכם על כמה טיפים שיעזרו לכם לחסוף בכסף. 

1) חסכון בחשמל:

חשמל עולה המון כסף בימים אלו, והרבה אנשים לא מקפידים לחסוך בו,לפני שאתם יוצאים מהבית בדקו שוב שסגרתם את כל האורות והמכשירים האלקטרוניים, במיוחד שאתם יוצאים לזמן רב.

בקיץ, מזג האוויר עולה ונהיה מאוד חם. מספר רב מאנשים מדליק מזגן שצורך המון חשמל. להשתמש במזגן זה בסדר גמור, אך שימוש לא נכון יכול להעלות את חשבון החשמל שלכם בצורה ניכרת. כאשר אתם קונים מזגן, בידקו טוב הוא מזגן חסכוני בחשמל שלא צורך יותר מידי.
בנוסף, בידקו שיש עליו אחריות לאורך טווח רחוק ושהוא לא מתקלקל לעיתים קרובות. כאשר אתם משתמשים בו, בידקו שהטמפרטורות שבו לא עולות או יורדות מ25 מעלות. סיגרו את המזגן כאשר אתם יוצאים לזמן ארוך, אך אם אתם יוצאים לזמן קצר רצוי לא לסגור אותו. ההפעלה של המזגן צורכת הרבה חשמל, כך שלכבות ולהדליק אותו יעלה לכם הרבה כסף. במידה ולא חם לכם מידי, רצוי להשתמש במאוורר שחוסך בחשמל.


2) סגירת משכנתא:

אם קיימת לכם יכולת לסגור את המשכנתא שלכם, עשו זאת בלי לחשוב פעמים.
סגירת משכנתא תפנה לכם את המשכורת לדברים חשובים אחרים מידי חודש.

3) מזון ושתייה:

נושא המזון והשתייה לא נלקח ברצינות על ידי אנשים רבים. ניתן לחסוך מאות שקלים בחודש על ידי קנייה מסודרת.
ראשית, תמיד תכננו רשימה מסודרת של הדברים שעליכם לקנות, ובנוסף לכך,אל תתפתו למבצעים שווים שיש בסופר שלכם, קנו רק מה שתכננתם ואל תחרגו מכך.
שנית, קנו רק בסופר גדול ולא בסופר שכונתי, הפרש המחירים יכול להגיע ל40% בסך הכל!

 4) קניות לילדים:

בימינו, גידול ילדים עולה המון כסף. צעצועים , משחקים אוכל ועוד המון דברים יעלו את חשבון הבנק שלכם בצורה ניכרת.
קודם כל, חשוב שתרגילו את ילדכם לאכול כמה שיותר אוכל ביתי. כך תועילו גם לבריאות ילדכם וגם לחשבון הבנק שלכם, (מים צלולים לא יזיקו במקום חצי ליטר של קולה). בנושא הלמידה, אין לחסוך. אסור לחסוך בכסף בתמורה לחינוך ילדכם.

5) ארוחות:
 
הפעם לא על קניית המוצרי המזון, אלא על הארוחות עצמם. אנשים רבים נוהגים לאכול באופן קבוע במסעדות ובבתי קפה, דבר שיעלה באופן דרמטי את חשבון הבנק שלכם. לסעוד במסעדה לעיתים רחוקות או באירועים מיוחדים זה בסדר, אך לסעוד באופן קבוע יעלה לכם הרבה כסף. רצוי להכין את הארוחות שלכם בביתכם, יותר בריא והרבה יותר זול.

6) רכב:

מחיר הדלק כיום הוא הרבה כסף. נסיעה במכונית בזבזנית יכול לעלות את חשבון הבנק שלכם בהמון כסף. לכן, לפני קניית רכב חשוב לבדוק טוב טוב אם הרכב שאתם עומדים לקנות הוא לא בזבזני בדלק ולא מתקלקל לעיתים קרובות. במידה ובחרתם ברכב חסכני בדלק תחסכו המון כסף. חשוב לבדוק גם את אמינות הרכב. טיפול של הרכב במוסך עולה המון כסף, ואם תקנו אוטו שנוטה להתקלקל תשלמו על זה המון כסף.
עם זאת, נסיעה חסכונית תבזבז פחות דלק, לדוגמה , להעלות את הגז בהדרגתיות ולא בבת אחת.

7) טכנולוגייה:

כאשר אתה מגדל נער מתבגר בית, אתה תידרש לשלם המון כסף על קניית מחשב ומשחקי מחשב או קניית טלפונים וסמארטפונים.
בתקופתנו קיים מגוון רחב ועשיר של סמרטפונים ומחשבים, אפשר לרכוש סמארטפון שיהיה מעולה למשתמש הממוצע במחיר שפוי לגמרי של כ-1500 שקלים. גם טלפון מיד שנייה זאת אופצייה לא רעה.
מה דעתך על חיסכון בכסף: כל העצות, הטיפים והכללים. ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה
מאת arik5 ב 31/08/2014 18:34 ( הפרופיל שלי ) תודה על טיפים מועיליםתגובה לתגובה

ידוע ככסף לא גדל על העצים אין לי כסף איך לחסוך בכסף מינוס בבנק עצות לחיסכון טיפים לחיסכון