הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
klasit

מוזיקה קלאסית


אוקיי. אני מודה.
אוקיי. אני מודה. 
אני אוהבת מוזיקה קלאסית. 
אני או-הבת את זה! 
זה עושה אותי מאושרת, זה גורם לי לחייך, לבכות, לרטוט מרגש.
ויואלדי בשבילי זה כמו סנופ דוג לראפרים, כמו אדל לחובבי מוזיקת הנשמה, כמו חוליו איגלסיאס למבוגרות מבינינו ;) 
 
אני אוהבת לסגור את החדר שלי ולהציף אותי בצלילים, ווליום נכבד של כינורות שמנעימים לי את עור התוף בשילוב עם פסנתר, חלילים, חצוצרות ומגוון עצום של כלי נגינה שאף פעם לא יהיה לי שמץ ולו הקל ביותר איך לנגן בהם. :/ 
פשוט לעצום את העיניים ולהיסחף עם clair the moon, או סתם להינות מ four seasons. 
אהיה הכי כנה בעולם, זה מזכיר לי את ימי הביניים.
כשאני שומעת את המוזיקה הזאת, בראש עולה לי חזיון אורקולי של אולם נשפים, מואר בנברשות ענקיות התלויות מהתקרה, נשות החברה הגבוהה לבושות במחוכים בשלל צבעים, ג'נטלמנים לבושים חליפות ערב מחזיקים בידיהן, מפלרטטים עם העיניים, סוחפים אותן בסיבובים אל רחבת הריקודים. קידה קלה והנה מתחיל הסחרור. 
הלהקה בצד מנגנת לה, מנעימה את הערב, מאחרי המסיבה יושבים על כיסאות מפוארים מחייכים הנה ולהנה לאורחיהם, נהנים מהלך הרוח של האירוע. 
ואני צופה על הכל מלמעלה, מבעד לתקרה, דרך העששיות, דרך השיש שמשקף את הצבעוניות, צמרמורות עוברות בי בהנאה, המוזיקה מציפה אותי.
חלום.
בגיל די מוקדם הבנתי שאני חולמת בצבעים, החלומות שלי מאוד מוחשיים, מאוד פיזיים הייתי אומרת. עשרות פעמים הייתי מתעוררת מחלום ומתקשה להאמין שזאת המציאות שלי ולא מה שכרגע קמתי ממנו.
כמובן שהיו כל כך הרבה חלומות לא טובים ששמחתי כל כך שהקצתי מהם ושהכל נשאר מאחור, בגדר חלום. 
 
היום אם יוצא לי להכיר מישהו, בחור, ואנחנו מגיעים לטעם במוזיקה כחלק משיחת החולין, אני פשוט עונה שאני אוהבת הכל. את כל סוגי המוזיקה, ממוזיקה פולקלור ועד אופרה, קלאסית, פופ,רוק והיפ הופ. הכל הולך רק תנו לאוזניים שלי להינות! 
הרוב מן הסתם מגיבים בחמיצות, מעקמים פרצוף לשמע זה שאני אוהבת (!) מוזיקה קלאסית. ואני שואלת את עצמי so what?! מישהו אמר לך לא לאהוב טראנס? או אלטרנטיבית? למה אני צריכה לתת דין וחשבון על מה שאני אוהבת? 
 
או! ויואלדי בדיוק הסתיים בפלייליסט שלי, כמה שניות לאחריו מתחילה "הדנובה הכחולה" של יוהאן שטראוס.  קליל, עדין וקולע.
 
אני חוזרת להתייחד עם המוזיקה שלי,
וזיכרו: 
אל תתפשרו כשמשהו עושה לכם טוב!


מה דעתך על מוזיקה קלאסית ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה
מאת gi-t.v-t ב 09/11/2014 02:47 ( הפרופיל שלי ) מוסיקה קלאסית,לפחות חלקה,יותר מתוחכם ממוסיקה 'פופולארית' של היום. אני מאוד מאוד אוהתב את 'מפצח האגוזים'. וכמה קטעים של בטהובן,אחד מהם כמובן 'סונטת אור ירח'. את ברהמס אני לא סובלת. הטעם שלי בקלאסיקה הוא די 'קליל'. אבל איך אפשר לאהוב ממש את כל סוגי המוסיקה?... את אוהבת הבי מטאל?...(אני לא יכולה לסבול את זה). את אוהבת כל פולקלור?... (אני אוהבת מוסיקת פלמנקו)תגובה לתגובהבתגובה לgi-t.v-t מאת tslil12 ב 09/11/2014 18:32 ( הפרופיל שלי ) לא אני לא אוהבת ההההכללל. אבל המגוון הוא דיי גדול ואני נהנית להאזין למגוון של זאנרים

ידוע כמוזיקה,קלאסית,שירים,תרבות,הנאה, מוזיקה קלאסית, מוצרט, ויואלדי, אדל, סנופ דוג, חוליות איגלסיאס
נכתב ע"י tslil12
בתאריך: 08/11/2014
צליל אקוה

16 מאמרים | 23481 כניסות
דירוג המאמר
45%
 השארת תֶּשֶׁר לtslil12
אהבת? טיפ יתקבל בשמחה!
נהנתם? נשמח לקבל לייק מכם!