הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
liposuction

ניתוח שאיבת שומן - שיטות, טווחי מחירים והמלצות


מידע על שאיבות שומן, כיצד מבוצע הניתוח, כמה הוא עולה ופרטים רבים נוספים
מחקרים שנעשו ברחבי העולם הראו תוצאה מפתיעה – מסתבר כי מבין כל הניתוחים הפלסטיים והאסתטיים שנעשים מדי שנה, הניתוח הפופולרי והנפוץ ביותר הוא ניתוח שאיבת שומן.

לא ברור מדוע אנשים בוחרים דווקא בניתוח זה על פני אחרים אבל ככל הנראה התוצאות המרשימות והמשמעותיות שמגיעות לאחר הניתוח זהו אחד הפרמטרים שגורמים לתוצאות מחקריות אלו.

למי ניתוח שאיבת שומן לא מתאים?

בטרם מתחילים את התהליך של חיפוש אחר מרפאה או רופא מתאים לביצוע הניתוח חשוב לדעת אם הנכם מתאימים או עומדים בסטנדרטים לניתוח זה. למשל, אנשים שסובלים מעודף משקל רב לא יוכלו לבצע ניתוח שאיבת שומן מכיוון שהסיכויים של ניתוח זה להסתבך ולגרום להם לבעיות משמעותיות הם גבוהים. בדרך כלל, נהוג להמליץ לאנשים אלו על ניתוח קיצור קיבה או ניתוח בריאטרי אחר.

למעשה, הניתוח לשאיבת שומן מתאים בעיקר לאנשים שיש להם הצטברות של שומן עודף באזורים שונים בגוף אך הם לא סובלים ממשקל עודף גבוה מדי. ניתן לברר על כך באופן אישי מול המרפאה בה הנכם שוקלים לעבור את הפרוצדורה.

שיטות לביצוע שאיבת שומן – מידע חשוב

קיימות מספר שיטות לניתוח שאיבת שומן והשיטה הנבחרת תלויה ברופא ובהסמכתו, במצבו הבריאותי והגופני של המנותח ועוד. בדרך כלל בתחילת הניתוח יבצע הרופא מספר שרטוטים על גוף המנותח/ת על מנת לקבוע מהם האזורים מהם יישאב השומן.

לאחר מכן, מתבצעת הרדמה מלאה או מקומית של הפציינט ונעשים חתכים זעירים בגופו על מנת להחדיר אל תוכם צינוריות מתכת דקות ששואבות את השומן. לרוב, שואבים בין 2 ל-3 קילוגרם שומן ולא יותר מזה מכיוון שזה עלול לסכן את המטופל. במידה ומעוניינים לשאוב יותר, מחלקים את הניתוח לכמה שלבים וממשיכים בשאיבה השנייה מספר חודשים לאחר מכן.

משך הניתוח הוא כשעתיים אך לעיתים יכול גם לארוך יותר, תלוי בכמות השומן שנשאב, באזורים מהם הוא נשאב ובשיטה שבאמצעותה הניתוח נעשה. יש מקרים בהם הרופא יבצע הרדמה מלאה ובאחרים רק הרדמה חלקית. המטרה היא שהמטופל לא יחוש כאב במהלך התהליך של שאיבת השומן.

ההחלמה מניתוח שאיבת שומן אורכת מספר ימים ולעיתים אף כמה שבועות, תלוי במטופל ובמצבו הגופני לפני ואחרי הניתוח. רצוי לקחת הפסקה מהיום יום ולנוח, על מנת להחלים כראוי.
המלצה להמשך קריאה: המון מידע על ניתוחי שאיבות שומן באתר הכירורג ד"ר לוי אברהם.

כמה אמור לעלות ניתוח שאיבת שומן?

העלויות של ניתוח שאיבת שומן תלויות בשיטה שבה נעשה הניתוח ובאזורים מהם נשאב השומן. למשל ניתוח שאיבת שומן מהסנטר עשוי להיות זול יותר משאיבת שומן מלאה שנעשית ברוב חלקי הגוף. ככל שהעבודה רבה יותר כך גם המחיר גבוה יותר.

בדרך כלל המחירים מגיעים לכמה עשרות אלפי שקלים אך מי שיש לו ביטוח מקיף עם קופות החולים יוכל לקבל הנחה מסויימת ולעיתים אף סבסוד מלא. תוכלו לברר על כל מקרה באופן פרטני מול הביטוח שלכם או הקופה בה הנכם מבוטחים.


מה דעתך על ניתוח שאיבת שומן - שיטות, טווחי מחירים והמלצות ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה

ידוע כניתוח שאיבת שומן