הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
movies

המלצות סרטים


ישנם כל כך הרבה סרטים בקולנוע, בטלוויזיה ובאינטרנט. מידי שבוע יוצאים סרטים חדשים, חלקם טובים יותר חלקם טובים פחות. מרבית הסיכויים שאת הסרט הבא שלכם תבחרו עפ"י המלצה שתקבלו.
בכל שבוע, בטח ובטח בתקופת הקיץ כמו זו שאנו נמצאים בה, יוצאים לקרנים סרטים חדשים ושונים.
אי אפשר לנסוע ברחובות מבלי לראות שלטי חוצות של סרט חדש שעולה בקרוב, לראות טלוויזיה מבלי לשמוע את המשפט "מיום חמישי בקולנוע" במהלך הפסקת הפרסומות או סתם לגלוש באינטרנט מבלי לראות באנר פרסומות מושקע לשובר הקופות החדש של השנה.

נראה לפעמים כי הז'אנרים הם אינסופיים - דרמה, קומדיה, פעולה, מתח, אימה, רומנטי, נעורים, ילדים, אנימציה, מדע בדיוני, פנטזיה והרשימה עוד ארוכה. השאלה האמיתית בתוך כל המגוון העצום הזה - איזה סרט שווה לראות ?

אז נכון, אפשר לראות את הטריילר(או יש לומד הקדימון) של הסרט ולנסות להחליט באמצעותו אם הסרט שווה צפייה או לא. הבעיה עם הקדימונים האלה שלפעמים הם נראים מאוד מעניינים, מה שמתגלה כנכון אך השעה הנותרת שלא הופיעה בטריילר ומופיע בסרט מתגלת כחסרת כל תוכן.

אין ספק כי מרבית האנשים יעדיפו לראות סרטים עפ"י המלצות. יש כאלו שנותים לקרוא המלצות של מבקרים בעיתונים כמו "פנאי פלוס" או מגזין "7 לילות", אחרים יחלצו להמלצה של חבר שראה את הסרט בעבר או שהם "תופסים" ממנו מבין בסרטים, אך החלק הגדול ביותר, לפחות בזמנים המודרנים והטכנולוגים בהם אנו חיים יחפשו המלצות ברחבי האינטרנט. הם יכנסו לגוגל, יכניסו בשורת הכתובת את הביטוי סרטים מומלצים ויתחילו לקרוא המלצות שגולשים שכבר ראו את הסרט כתבו.

כמו בכל דבר, גם כאן יתבצע סקר שוק. אמנם לא מדובר ברכישה של מכונת כביסה, או מקרר חדש אך בכל זאת הצופה הישראלי לא רוצה להרגיש שבזבז את זמנו על סרט משעמם ויחפש כמה שיותר המלצות בכמה שיותר אתרים על מנת למצוא את הסרט האידיאלי, זה שיגרום לו להנות ובמקרה של דייט גם כן יעשה את העבודה הרגשית על בת הזוג.

אז, בפעם הבאה שאתם הולכים לקולנוע תשקיעו כמה דקות ותמצאו את הסרט הכי שווה שתמצאו. אחרי הכל, לקנות פופקורן ב-30 שקל זה לא משהו שעושים בכל יום.


מה דעתך על המלצות סרטים ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה