הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
qeadzc

ציור כפתרון לבעיות ביטחון אצל ילדים


ציורים זו דרך מעולה לפתור בעיות של ביטחון עצמי אצל ילדים סיפור קצר ופיקטיבי
הייתי ילד ביישן ופחדן, הייתי שומע את ההורים שלי אומרים שאני מפחד מהצל של עצמי, הייתי מפחד לנסות דברים חדשים, הייתי מפחד לגשת לדבר עם אנשים זרים אפילו לשאול מה השעה היה אתגר שהייתי בקושי מצליח לעשות.
 
מרוב שהייתי ביישן ופחדן הייתי יושב כל היום בחדר ומצייר ציורים שונים, ציורים שלי בצורה בה הייתי רוצה להיות, הייתי מצייר את עצמי בתור גיבור, אני ניגש לאנשים, מציל אותם, עוזר לכולם, שאף אחד לא מפחד כולם אוהבים אותי. בציורים שלי הייתי האדם שאני רוצה להיות ולא האדם שאני כיום.
 
אבא שלי תמיד היה לוחץ אלי להפסיק לצייר ולהיות גבר, הוא היה אומר שאני צריך להתחיל להתאמן, לבנות לעצמי גוף, לצאת לבלות, הוא היה אומר שהגיע הזמן שאני יפסיק להסתגר בחדר עם הציורים שלי ויתחיל לצאת לעולם ולחיות את החיים האמתיים.
 
כמובן שהתעקשתי וסירבתי, אני רציתי להמשיך ולצייר, זו הייתה ההנאה שלי, בקשתי מאימא שלי שישלחו אותי ללמוד ציור באופן מקצועי, כמובן שאימא שלי הסכימה ואבא שלי התעקש שלו, למזלי בסוף אימא שלי ניצחה בוויכוח ואני התחלתי ללמוד ציור באופן מקצועי.
 
ברגע שהגעתי לשיעור המורה לציור התלהבה מהציורים שלי, ואמרה שאני יכול להיות אומן דגול, כמובן שזה בזכות זה הביטחון העצמי שלי עלה והרגשתי הרבה יותר טוב. ככל שהזמן עבר והגעתי ליותר שיעורים רמת הציור שלי עלתה ואני הרגשתי יותר טוב עם עצמי.
 
שהייתה את התערוכה הראשונה של התלמידים כל כך פחדתי שהציורים שלי לא היו מספיק טובים והמורה לא תסכים להציג אותם. כמובן שטעיתי והמורה הציגה את היצירות שלי ולא רק שהיא הציגה אותם גם רוב האורחים התלהבו מהיצירות ומהיכולות שלי.
 
אחרי התערוכה הזו החלטתי שזה החלום שלי, אני אצייר למחייתי, כמובן שלא חשבתי שזה היה אתגר באותו הזמן, חשבתי שזה תהליך של כמה חודשים עד שאני אתחיל למכור את הציורים, חשבתי שכולם ירצו לקנות ממני. כמובן שאבא שלי צחק אלי, אמר שאני טיפש, שאני לא יודע כלום, שאין סיכוי שאני יצליח.
 
סירבתי להקשיב לאבא שלי, והוכחתי לו שהוא טועה, הייתי קם מוקדם בבוקר מתחיל לצייר עד שהחנויות הנפתחות ואז עובר בין החנויות והבתים ומוכר את הציורים שלי. עד שהרווחתי מספיק כסף ופתחתי מקום משלי, בו הייתי מלמד ומוכר את הציורים שלי ושל התלמידים שלי.
 
הוכחתי לאבא שלי שהוא טעה, אני יכול לעשות מה שאני רוצה, הציורים שלי שווים יותר ממה שהוא חשב אי פעם.
 


מה דעתך על ציור כפתרון לבעיות ביטחון אצל ילדים ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה

ידוע כהציורים, מפחד, פחד, ביטחון עצמי, ביטחון, בטחון עצמי, רוצה, להיות, ילד, ציור, יצירות, יצירותיות