הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
rtlin

תחליף טבעי לריטלין


סיפור קצר ופיקטיבי שנותן אופציות ותחליפים טבעיים לריטלין
התחלתי להתאמן בחץ וקשת שהייתי בן 11, זה היה שנתיים בערך אחרי שהלכתי לאבחון ומצאו שאני סובל מבעיית קשב וריכוז, אחרי שהייתי באבחון ההורים שלי התייעצו עם הרופא והחליטו שאני צריך להתחיל ולקחת ריטלין. הרופא אמר שזה יעזור לי להתרכז ולהצליח יותר בלימודים.
 
במשך שנתיים באמת לקחתי את הריטלין, כמובן שכבר אחרי שנה אימא שלי מצאה וקראה את כל התופעות לוואי והתחילה לחפש תחליף טבעי לריטלין, היא לא הצליחה למצוא משהו באמת עזר לבעיות הקשב וריכוז שלי ושלא היו לו תופעות לוואי זהו או דומות לריטלין.
 
היא פשוט לא הצליחה למצוא תחליף טבעי לריטלין עד שהיא החליטה לנסות ולטפל בבעיה בדרך שונה, מכיוון שונה כמו שהיא אוהבת להגיד. במקום לנסות לטפל בבעיות הקשב וריכוז שלי ולחפש תרופות ותחליף טבעי לריטלין היא החליטה שהיא רוצה למצוא לי תחביב שידרוש ממני להתרכז וככה לטפל בבעיות הקשב וריכוז שלי.
 
אימא שלי אהבה להגיד, אין תחליף טבעי לריטלין כמו הגוף שלנו, הגוף שלנו יודע איך לטפל ולשמור על עצמו בצורה הטובה ביותר, אם נדרוש ממנו למצוא תחליף טבעי לריטלין הוא ימצא ויטפל בנו. בהתחלה ניסינו תחביבים שונים שידרשו ממני להתרכז.
 
נסינו רכיבה על סוסים, חשבנו שאם אני יהיה על הסוס ואני יפחד ליפול אני אשמור על ריכוז, כמובן שזה לא עבד ולא הייתי מרוכז בזמן הרכיבה. נסינו אומנויות לחימה כמו אייקידו וטאי צ'י גם שם לא הצלחתי לשמור על ריכוז, עד שאימא שלי ראתה בטלוויזיה תכנית על חץ וקשת וכיצד זה עוזר לילדים שלא מצליחים לשמור על ריכוז.
 
החלטנו ללכת ולנסות ירי בחץ וקשת, אימא שלי אמרה שזה יהיה כמו תחליף טבעי לריטלין, תחביב שעוזר להתרכז. זו הייתה הפעם הראשונה שהצלחתי להתרכז למשך שיעור שלם, כל כך נהניתי במהלך הירי שלא האמנתי שאני מצליח להתרכז ככה.
 
התחלתי לירות בחץ וקשת, כל חץ שיריתי דרך ממני שמירה על ריכוז ומיקוד שלא הייתי מצליח לעשות לפני כן, באמת האמנתי שמצאתי את הפתרון לבעיות הקשב וריכוז שלי. עדיין לקח לי כמה שיעורים עד שהצלחתי להתרכז בשיעורים באופן מלא בלי שימוש בריטלין.
 
אבל הירי בחץ וקשת שימש לי כסוג של תחליף טבעי לריטלין, הייתי מגיע לשיעורים ושומר על ריכוז, ככה למדתי לשלוט בעצמי ובגוף שלי, לא הייתי יכול לפעול בהיפראקטיביות וחוסר ריכוז כאשר יש לי חץ וקשת ביד, אז הייתי שומר על הריכוז וכך גם טפלתי בבעיות הקשב וריכוז שלי.
 


מה דעתך על תחליף טבעי לריטלין ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה

ידוע כקשב וריכוז, תחליף טבעי לריטלין, תחליף לריטלין, רטלין, ריכוז, היפראקטיביות,