הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
sa

לבשל כמו בתוכניות


סיפור קצר ופיקטיבי על איך עושים ארוחה גדולה באמת! כמו בערוץ ביוטיוב! תהנו חברים!
אני לא אשכח את היום הזה, היינו אני, חיים, רובי, דני ואור, ראינו איזה סרטון ביו-טיוב שמבשלים בו מאכלים משוגעים בגודל שלהם, כל מיני דברים שלא האמנו שאנשים אוכלים, דברים בסגנון של חביתה מביצה של יען, 30 המבורגרים של מקדונלדס שאליהם פיזרו עוד נקניקים שונים ואליהם עוד המבורגרים ואליהם עוד נקניקים וכל זה לתנור.
 
בקיצור מאכלים שצריך לראות בשביל להאמין שאנשים באמת עושים את זה. אז באותו יום שישי של החופש הגדול, הבית של רובי היה ריק, החלטנו שאנחנו רוצים לנסות לבשל ובגדול. אז חיפשנו מתכון מעניין באינטרנט. חיפשנו אפילו את האתר הרשמי של אותם חבר'ה מיו-טיוב למצוא מתכון מהאתר שלהם.
 
בסוף מצאנו את אותו מתכון שקרץ לנו והחלטנו שזה המתכון שנכין. זה היה המבורגר ענקי, עם שניצלים ענקים, בתוך לחמנייה ענקית שאנחנו אפינו. האמת, זה לא היה המתכון שמצאנו, אנחנו מצאנו מתכון להמבורגר רגיל, שניצל רגיל ולחמניות קטנות שאפשר להכין בבית.
 
אבל החלטנו להגדיל את הכמויות פי 10 מהכמויות שהמליצו אליהן במתכון. בהתחלה נסענו לסופרמרקט, וקנינו את הבשר, אני לא אשכח את המבט של המוכר שביקשנו ממנו 10 קילו בשר טחון ועוד 7 קילו חזה עוף, כמובן שגם הקופאית הייתה המומה שהבאנו לקופה 4 שקיות קמח ו3 שקיות שמרים בשביל לאפות את הלחמנייה.
 
אז הגענו הביתה והתחלנו לבשל או לפחות זה מה שחשבנו שאנחנו עושים באותו הזמן. מצאנו את הקערה הכי גדולה שיכולנו למצוא בבית ושברנו לתוכה משהו כמו 7 ביצים עם תבלינים שונים וכמובן שלקחנו עוד קערה ששפכנו לתוכנה 4 שקיות של פירורי לחם. 
 
בזמן שרובי חתך ופרס את השניצלים אני ודני התחלנו לגרד 6 בצלים, ואור התחיל לחתוך פטרוזיליה ולערבב את כל הבשר הטחון עם התבלינים בתוך הקערה. אחרי שסיימנו לגרד עזרנו לו עם הבשר והייתה לנו תערובת בשר טחון מוכנה לטיגון, הבעיה שלא הייתה מחבת מספיק גדולה, אז הכנו את ההמבורגר בתנור.
 
שרובי סיים לפרוס את השניצלים פשוט שפכנו את כולם לתוך הביצים והתחלנו להוציא אותם לטבול בפירורי לחם ואז ישר לתוך אחת משלושת המחבתות שהיו על האש. בזמן שחיים ורובי התעסקו עם השניצלים אנחנו התחלנו להכין את הבצק ללחמנייה הענקית.
 
בסופו של דבר, הצלחנו להכין את הלחמנייה הענקית ואת השניצלים וכמובן ההמבורגר שהיה אחד הדברים הכי טעימים שאכלנו, אבל אין מה לעשות, בסופו של יום, לא הצלחנו לסיים אפילו חצי ממה שהכנו, ואפילו אור שיכול לסיים לאפה ועוד פיתה עם שווארמה, הלך להקיא אחרי האוכל.
 
עדיין, היה שווה את זה, כי אם כבר לבשל, אז לבשל ובגדול. זה היה אחד הימים היותר כיפיים שהיו לי בחיים.
 


מה דעתך על לבשל כמו בתוכניות ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה

ידוע כלאכול, לאכול בגדול, דיאטה, מתכונים, יוטיוב, לאכול בענק, שניצלים, מתכון,