הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
sanandreas

סאן אנדראס - ביקורת


סרט האסונות הגדול של השנה - מושקע ומותח בכל אורכו. אל תפספסו !
סאן אנדארס - סרט האסונות של השנה, בכיכובם של דווין ג'ונסון (דה רוק) וקרלה גוג'ינו. 

הסרט סאן אנדראס מציג בפנינו את הסיפור של ריי (דווין ג'ונסון) גבר גרוש ועובד כטייס כחלק ממחלקת החילוץ של מכבי האש. בהמשך, מתחילים להתרחש סדרת רעידות אדמה שהולכות וגבורות מפעם לפעם עד שלבסוף הגיעה רעידת האדמה הגדולה ביותר - 9 בסולם ריכטר. (שגרמה גם לצונאמי בסוף) כאשר החלה סדרת הרעידות ריי נחלץ ישר לסייע ולהציל את אשתו אמה (קרלה גוג'ינו) ששהתה באותו זמן בלוס אנג'לס. 
ואת ביתו בלייק (אלכסנדרה דדריו) ששהתה בסאן פרנסיסקו. ובנוסף באותו הזמן החל פרוספור לסיסמולוגיה 
לגלות דפוסי רעידות אדמה, וכך לחזות את סדרת הרעידות שהולכות ליצור אסון גדול בסאן פרנסיסקו ולוס אנג'לס.ולביקורת: הסרט עתיר באפקטים חזותיים. שהינם מאוד מרשימים ואפשר לומר שאלו אפילו האפקטים הטובים ביותר שנראו על המסך לאחרונה. במיוחד בסרטי אסונות. בכל אורכו של הסרט יש אקשן ומתח. כל פעם שנראה שהדמויות הצליחו להינצל מאסון אחד. מיד עוברים לאסון הבא שבסדרה. וכמובן שהאפקטים והאקשן מוסיפים המון לסרט ומוסיפים לו מלא יתרונות. 

אך לעומת זאת אפשר להגיד שהתזמון של יציאת הסרט
לאקרנים. לא הייתה הכי טובה לאחר שפקד את "נאפל"
סדרת רעידות אדמה שגרמה לאסון רב. 

ואחד הדברים החשובים בסרט הקאסט - הקאסט היה מושלם לסרט. דווין ג'ונסון (דה רוק) שנתן הופעה מצוינת  והתאים בדיוק לדמות שאותה גילם. מבחינת הכרזימה ומשאר הבחינות. בנוסף אשתו של ריי שאותה גילמה קרלה גוג'ינו נתנה הופעה מעולה וכמובן הבת היפיפיה של השניים שאותה שיחקה אלכסנדרה דדריו שנתנה משחק לא רע בכלל. 

לסיכום - סרט מעולה, ואם אתם מתחברים לסרטי אסונות/אקשן/מתח אין ספק שתאהבו אותו. 
 במידה ויש לכם התקפי חרדה לא כדאי לכם כל כך לצפות בסרט. 

מאמר זה טרם דורגמרתקמענייןנחמדסבירגרוע


מה דעתך על סאן אנדראס - ביקורת ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה

ידוע כסאן אנדראס,סרטים,סרט מתח,סרט דרמה,סרט אקשן,סרט מתח,סרט,סרט מומלץ,סרטי אסונות,דה רוק,דווין ג'ונסון,קרלה גוג'ינו,אלכסנדרה דדריו,תרבות,טלוויזיה