הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
seemore

קח לך אישה


אתה בדייט ראשון ונתקעים לך המילים ?! יש לך שאלות רק כמו מאיפה את מה ההורים שלך ומה התוכניות שלך לעתיד זה הזמן לשינוי !

אז ככה הרי כולנו הגענו לדייט ראשון פחות או יותר הנה משהו שיתן לכם להפוך תפגישה הזו למשהו מעניין
די נמאס לשמוע שאלות כמו מאיפה אתה מה התוכניות שלך לעתיד ובמה אתה עובד ?! מבטיח לכם שזה מאוס למה ?!? כי יהיה זמן לזה תמיייייד ! אם זה יהפוך לרציני והנה אני פה כדי לדחוף אתכם לכך .
שחקו משחק כן כן שמעתם נכון אבל לא מחבואים או דג מלוח די משחק פיסכולוגי אני נגיד חובב את "אף פעם" מכירים ?!? אומרים תור אחר תור מה לא עשית ואם השני הוא מרים תאצבעות עד שאתה מרים חמש אצבעות ואז אתה צריך לעשות משימה (גרמתי למישהי ללכת לבקש מבחורה תמספר שלה או לצחוק איתי בקול בכל המסעדה ככה שכולם הסתכלו עלינו מה מצחיק ספרו לנו גם) זה יגרום לה לחייך כי הדרך לאישה הוא דרך החיוך שלה .
אל תאכלו הרבה יענו גם אם אתם רעבים ובא לכם ללכת לשוארמה של רחמים ממול לפרק לאפה אל פשוט אל ! זה משהו לא מחמיא שאתה יושב עם מישהו רעב תזמינו אוכל ותאכלו בערך על פי הקצב שלה ואם היא לא אוכלת תדאגו להאכיל אותה (והיא אתכם) .
צרו מגע כמה שיותר עם זה "בטעות" או אם זה לחרטט קריאה בכף יד לא משנה רק תדאגו שיהיה מגע .
שאתם רואים אותה תחמיאו על איך שהיא התלבשה זה יעשה לה כזה אויייואז תפנו הערה עוקצנית זה עושה תעבודה .
שאלו שאלות כמו מה הדבר הכי קיצוני שעשית ?!מתי בכית פעם אחרונה?! אם היית בוחרת עבודה אחרת במה היית עובדת ?!אם אני אתן לך שלושה דברים מראה ספר וסכין במה תבחרי (תקוו שלא בסכין כי אם כן הבחורה שלכם עוקצנית ותוקפנית ) אל תתנו לשאלות בנאליות להשתלט עליכם תמיד אפשר לדבר על בנאלי גם פה אבל תדאגו שיהיה משהו שישאיר טעם של עוד !  
זה יחסית די הרבה לפגישה ראשונה אם אתם רוצים לסגור נשיקה או יותרבסוף הערב תתצטרכו פשוט רק להתקרב בתקווה שעשיתם הכל נכון ;) 
בהצלחה ! :)  


 מה דעתך על קח לך אישה ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה
מאת אלונית ב 06/02/2015 09:29רעיונות חמודים. תודהתגובה לתגובה

ידוע כאיך להתחיל עם בנות