הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
sobeautiful

להקת כוורת: "היא כל כך יפה"


מוזיקה היא מעבר לאומנות, היא נוגעת בנפש.

כל פעם שאני שומעת את השירים של כוורת אני נזכרת בדוד האהוב שלי, סעדיה.

סעדיה אהב את הלהקה הזאת. אני זוכרת בילדות כשהיינו נוסעים יחד באוטו, הדיסקים הישנים והמוכרים מתנגנים שוב ושוב. הוא היה מתלהב מכל שיר ושר את כל המילים. סעדיה היה נראה כמו שלא שמע את השיר מזה הרבה זמן, אך הוא היה שומע כל יום במשך כל הזמן את הדיסקים האלה. אני זוכרת שלפעמים היו שירים בעלי הומור, היה שר וצוחק לעצמו.

סעדיה היה הכל בשבילי, דוד , אבא, חבר קרוב , המקלט כשאני צריכה להתרחק, הדמות לחיכוי והדוגמא לדרך ותפיסת חיים. הוא נפטר לפני מספר חודשים בצורה מאוד פתאומית וליבי נשבר, אמרו שהוא קיבל דום לב. סעדיה היה בן אדם מדהים עם חיוך ענק, נתינה אין סופית ושמחת חיים שמתפשטת מסביבו. הוא נהג תמיד להפתיע ולעשות שמח לכולם, הפעם ההפתעה שהכין לנו לא הייתה כל כך משמחת. הוא היה בן 54, אבא אלמן ומסור לשלושה ילדים יפים.

מאז שהוא נפטר אני חושבת עליו המון ונזכרת בכל הדברים היפים והפשוטים שעשינו יחד. רוב החופשים הגדולים בילדות שלי הייתי מבלה איתם, בצפון. אני זוכרת רק שבועות של כיף, שמחה, צחוק, פינוקים, מחמאות וכמובן, כוורת והרבה.

כל שיר שאני שומעת, בעל משמעות. מוזיקה מזכירה תקופות טובות ופחות טובות, אנשים שאוהבים, חוויות שעוברים ואף לעיתים עוזרת להתגבר על קשיים. כוורת בימים אלה עוזרת לי להתגבר על הקושי שאיבדתי אדם מאוד חשוב, קרוב ואהוב !
מוזיקה היא מעבר לאומנות, היא נוגעת בנפש וגורמת לרגשות לצוף.מה דעתך על להקת כוורת: "היא כל כך יפה" ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה

ידוע כלהקת כוורת, דוד, שיר, מוזיקה, משפחה, חיוך, נתינה, אהבה, שירים, חבר.
נכתב ע"י lironit23
בתאריך: 08/03/2014
לירון מויאל בת 29

1 מאמרים | 2031 כניסות
דירוג המאמר
60%
 השארת תֶּשֶׁר לlironit23
נהנתם? אשמח לקבל לייק מכם! :)
נהנתם? נשמח לקבל לייק מכם!