הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
sync-ipod-music

איך לסנכרן אייפוד מבלי למחוק את המוזיקה


אם המחשב שלך קרס, אם רכשת מחשב חדש, או אם אתה מחבר את האייפוד שלך למחשב של חבר שלך, כשאתה מסנכרן את האייפוד שלך, אתה מסתכן באובדן של כל המוזיקה שלך. עם זאת, בכך שתיתן למחשב לדעת שהמוזיקה באייפוד צריכה להעבור למחשב, אתה משמר את המוזיקה שלך, מה שיכול לתרום להתמודדות עם הכאב של קריסת המחשב או להפוך אותו ליותר קל להגדיר במחשב חדש.
מה שתצטרכו:

כבל USB

הוראות:

1 פתחו את iTunes על המחשב שלכם

2 תחברו את האייפוד לכבל ה-USB  וחברו אותו למחשב.

3 לחץ על הסמל של האייפוד הממוקם בצד השמאלי של דף ה iTunes. אם המחשב שלך מציג הודעת שגיאה ומבקשת ממך לאתחל מחדש את ה-אייפוד, האייפוד שלך לא יעבוד במערכת Windows משום שעוצב למחשבי מקינטוש; אתה יכול עדיין להעביר את המוזיקה, אבל אתה צריך להוריד יישום צד שלישי כדי לעשות זאת. 

4 תרד בדף למטה לאפשרויות ולחץ על הבחירה "הפעלת דיסק השימוש".

5 השתמש ב "המחשב שלי" כדי להציג את כונן האייפוד שלך.

6 לחץ על כפתור "התחל", "לוח בקרה", ולאחר מכן "מראה והתאמה אישית". בחר "אפשרויות תיקייה" ואז על כרטיסיית התצוגה. תחת "הגדרות המתקדמות", תבחר את האפשרות "הצג קבצים מוסתרים, תיקיות וכוננים," ולאחר מכן על כפתור "אישור". זה הופך את הקבצים והתיקיות המוסתרים באייפוד לזמינים לצפייה. 

7 בכונן האייפוד, בחר "אייפוד_פקדים," ואז "מוסיקה". בחר את כל התיקיות וגררו אותם לתיקיית המוזיקה בכונן הקשיח על המחשב שלכם. תהליך ההעברה עשוי לקחת קצת זמן אם אתה מעביר מספר רב של קבצים. 

8 בחר את תיקיות האייפוד שוב, לחץ לחיצה ימנית עליהם ובחר "מאפיינים". בטל את הבחירה באפשרות להסתיר את הקבצים ותיקיות, ולאחר מכן סגור את החלון. 

9 ב-iTunes, תסנכרן את האייפוד שלך. זה מנקה את הכותרות של המוזיקה שלך על המחשב שלכם ומייבא כראוי את הקבצים למחשב.


טיפים והארות:

 אפשרות "העברת הרכישות" ב-iTunes מעבירה את כל פריטים שנרכשו מ iTunes במכשיר iOS למחשב. אבל, זה לא  יעביר מוסיקה שהעתקת מאוסף התקליטורים שלך.

 תהליך זה לא עובד עם ה-iPod Touch.

 
 
 
 
מאמר זה טרם דורגמרתקמענייןנחמדסבירגרוע


מה דעתך על איך לסנכרן אייפוד מבלי למחוק את המוזיקה ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה

ידוע כמוסיקה לאייפוד, סנכרון למחשב, סנכרון לitunes, מאקינטוש, mac, macintosh computer, sync, music, ipod