הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
rma1

ריאל מדריד 14/15 - הקבוצה החזקה בעולם?


במהלך העונה שעברה המפלצת ממדריד השפילה כל קבוצה אפשרית כולל האלופה ממינכן וזה נגמר בזכייה המיוחלת בלה דסימה, ריאל חוזרת העונה רעבה מתמיד והפעם החלום ל-6 תארים נראה קרוב מתמיד!

ריאל מדריד של מודל 14/15 היא קבוצה שונה, חדשה,מרעננת והרבה יותר מוצלחת מכל הבחינות האפשריות ביחסית לסגלים שהיו לריאל בעונות הקודמות, זה כמו להשוות בין פורשה לבין יגואר, אין בכלל ספק איזה מבין הסגלים הוא הרבה יותר מגובש, מוכשר, ובנוסף לכך השחקנים של ריאל שוברים שיאים על ימין ועל שמאל, הם מביסים יחדיו כל דבר שזז בניצוחו של המאסטרו האגדי, רונאלדו.

כעת על מנת להדגיש את השינוי הענק שריאל עברה העונה - נראה לכם את השינויים שריאל עברה בעונה זו - 

השינוי בסגל - רכישות ומכירות - ''הרענון''

עזבו - 
די מריה
צ'אבי אלונסו 
דייגו לופז
השוער ה-3 (לא נרחיב עליו בשל העובדה שהוא לא היה פקטור רציני)


נרכשו - 
טוני קרוס
חאמס רודריגז 
קיילור נבאס
חאבייר הרננדס - צ'צ'יריטו


כל אחת מהרכישות שלהלן הייתה רכישה מדודה מטעם אנצ'לוטי שפשוט חיזקה את ריאל באופן נהדר, במקום די מריה הנהדר, המבשל מס' 1 בעולם כולו ב3 עונות האחרונות הגיע כוכב חדש - חאמס שמראה יכולות אדירות ובינתיים משכיח את חיסרונו של די מריה, בנוסף לכך העוגן של מדריד - צ'אבי אלונסו גם עזב בחלק האחרון של הקיץ אך ריאל התחמשה כראוי וקנתה את אחד הקשרים המרכזיים הטובים בעולם, בעל אחוזי הדיוק הטובים בעולם, טוני קרוס שבינתיים רק הולך ומשתבח בפן ההגנתי שלו, מי ייתן ותהיה יורש הדגול של אלונסו...
בצד ההתקפי ניתן לראות גם חלוץ נוסף שאמור לגרום לבנזמה להבעיר מבערים ולהתחיל להוכיח את עצמו, אותו דבר פועל לכיוונו של קסיאס, נבאס נמצא בכושר נהדר ואין שום ספק שהוא יכול להחליף את קסיאס בכל יום ולתת משחק נהדר.
כמו כן,  גולת הכותרת של השינוי שריאל עברה העונה הוא לא רק החיזוק המשמעותי בסגל, אלא השינוי הטקטי המדהים של אנצ'לוטי, הצבתו של רונאלדו כחלוץ חוד התבררה כהברקה גאונית שאין כמוה, בקצב כיבושים זה אין זה פלא אם רונאלדו יסיים עם 73 כיבושים בליגה, נתון מדהים ביותר ובנוסף לכך בנזמה הפך להרבה יותר אפקטיבי(ההרחבה בהמשך) וכמו כן גם המגנים שמבשלים והרבה יותר פעילים בפן ההתקפי, אין מילים לתאר את הגאונות האדירה של קרלו! 

שחקני המפתח - אין לי שום ספק שכולכם הבחנתם כבר בסופרסטארים של הקבוצה, אז תנו לי לספר לכם - יש שינוי.
רונאלדו כרגיל נשאר ה-כוכב של ריאל אבל הפעם יש שינוי, בנזמה הפך לשחקן מרכזי בריאל בזכות השינוי הטקטי!
הוא כובש הרבה יותר, מבשל וכמובן יותר פעיל ויוזם, קרבחאל הנהדר שרק ממשיך להשתבח(אין יותר השפלות מניימאר)
ומודריץ' האלוהי שאין מה להרחיב על הגאון - אני רק מאחל לכולכם להנות מהסגל הזה כמה שאפשר, הוא פשוט מדהים, כמות הכישרון הבלתי נתפסת והרעב המעורר השראה.

אנחנו רק נצטרך לחכות בקוצר רוח ולראות מה ריאל מתכננת לנו למשחק הבא!
(תתכוננו ליברפול, הנה אנחנו באים שוב!)
מה דעתך על ריאל מדריד 14/15 - הקבוצה החזקה בעולם? ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה

ידוע כריאל מדריד
נכתב ע"י YaiR
בתאריך: 04/11/2014
yair yakobov בן 22

4 מאמרים | 6666 כניסות
מאמר זה נקרא 1182 פעמים 0 תגובות למאמר זה - להוספת תגובה
דירוג המאמר
60%
נהנתם? נשמח לקבל לייק מכם!