הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
miki

האמת המצמררת מאחורי מיקי מאוס


איזה אמת מצמררת עומדת מאחורי העכבר המחייך והחמוד שכולנו מכירים ?
האמת מאחורי מיקי מאוס - הקונספירציה

אפשר להתעלם מזה, אפשר לא לדבר על זה ואפשר גם לא להאמין לזה - אבל קונספירציית מיקי מאוס היא אחת מהקונספירציות בעלות ההוכחות הרבות ביותר שקיימת בעולם.
לדברי חוקרים רבים והוכחות רבות במשך השנים: חברת וולט דיסני עשו ניסויים מוחיים בילדים דרך מסרים.
רבים מסרטי דיסני, הם סמליים (כמו פו הדוב) והם נועדו על מנת לנסות את המוח שלנו.
זוהי עובדה מדעית אשר התגלתה בידי חוקרי MK-ultra של ה-CIA. 
בשנת 1930 וולט דיסני בעצמו עבד בשיתוף פעולה עם ה-CIA וידע על פרוייקטים סודיים.
מיקי מאוס, למעשה, הוא הפרוייקט הגדול ביותר בעניין שליטה-מוחית.


על פי התאוריה, פרצופו של מיקי מאוס (פרצוף עכבר מחייך) גורם למוחם של בני אדם להתהפנט.
אך אם זה כך, מדוע לא קרה לי כלום ? זה משתנה מבן אדם לבן אדם. 
הרבה אנשים מרחבי העולם מצטלמים עם קשתות דמוי האוזניים של מיקי מאוס, זה טרנד חמוד ... ואם הוא לא ?
אחת מההוכחות לכך היא אשפוזה של בריטני ספירס, והדרדרותה לסמים.
מי שעוקב, יודע שבריטני הייתה מעריצה אדוקה של מיקי מאוס, ומאחר וכל יום נחשפה לפרצופו משהו 'הסתובב' לה והיא לגמרי איבדה עשתונות. הכול מוכח ולדברייה היא מתרחקת מבובות מיקי מאוס כמו מאש.תאוריה נוספת - היא האם מיקי מאוס היה קיים לפני מאות שנים ?
תאוריה הזוייה אבל גם בעלת הוכחות משל עצמה, ואי אפשר להתווכח עם זה.
בשנת 2008 גילו חוקרים על קירות בכנסייה אוסטרית הקיימת מעל 1000 שנה ציור עתיק של דמות הנראית בדיוק כמו מיקי מאוס ... איך זה ייתכן ? הרי מיקי עוד לא נוצר (וולט דיסני עוד לא נולד) החוקרים אומרים שהאנשים באותה תקופה ציירו את מה שראו באותו היום (מלחיץ), אז האם קיימת חיה או יצור שנראה כמו מיקי מאוס ? מיקי מאוס הסדרה הישנה 1933
הסדרה הישנה והמקורית של מיקי מאוס לא שודרה די הרבה שנים לאחר שירדה מהמסך, בגלל תלונות רבות על ילדים שסובלים מסיוטים וחרדות. אם עדיין לא נתקלתם בתמונות מהסדרה הישנה סביר להניח שלא תבינו על מה על הדרמה, אבל מי שכן יודע על מה מדובר, יודע שברוב סרטי דיסני, התכנים לא מיועדים לילדים והסדרה הישנה של מיקי מאוס הייתה השיא. תארו לכם שאתם ילדים בני 5,6 ואתם נחשפים למראות כאלו. 
למה לעזאזל בסדרת ילדים צריך להכניס גופות? שלדים? סכינים? רצח וטירוף? למה זה מה שילדים צריכים לראות? אחד מהעובדים בחברה של וולט דיסני באותו הזמן, טען שהמטרה של וולט דיסני היא לקלקל את הילדות שלהם. מצורף הפרק "הדוקטור המשוגע".
 יש עוד קונספירציות רבות, אבל נעבור עכשיו קצת למיני מאוס ...

תאוריית השמלה של מיני מאוס
בתאוריה המוזרה הזו נתקלתי מספר פעמים, בשנות ה-30 חברת וולט דיסני ערכה ניסוי בבני אדם, בעיקר בענייני צבעים. חוקרים מספרים שהשמלה של מיני עוצבה על מנת "להפנט" את מי שמסתכל עליה, לטענתם, זה משהו בשילוב הצבעים עם הנקודות שגורם לכך. הרבה אנשים שנחשפים לשמלה הדומה לשל מיני מרגישים תחושה נוסטלגית, געגוע ורצון ללבוש משהו מנוקד. מלחיץ קצת לא ?
מיני מאוס בגדה במיקי מאוס
על פי התאורייה המפחידה הזו, בפרק 2 "מיקי מאוס מתאבד" (קיים כזה!) מיקי מאוס האומלל מתאבד אך ורק מכיון שמיני בגדה בו עם עכבר אחר. מה זה אומר לנו על מיני ? 
מיני מאוס אולי חמודה כלפי חוץ, אבל בסדרה הישנה רואים שהיא רעה בוגדנית ואפילו פלרטטנית.
ואם קשה לכם לחשוב על העכברים החמודים בתור משהו רציני, תחשבו על אישה וגבר, הם בני זוג. האישה בוגדת בחבר שלה שאהב אותה יותר מכל דבר אחר ולא אכפת לה כלכך איך הוא ירגיש ...
גם כשהלך עצוב להתאבד, מיני לא הלכה בעקבותיו אפילו לא לנחם אותו .

מיקי מאוס התאבד לאחר שרצח את מיני מאוס
התאוריה הזו ממשיכה את התאוריה הקודמת אליה, אנשים טוענים שמיקי מאוס רצח את מיני לפני שהוא התאבד. זוכרים את קולות הצרחה בסוף הסרטון שבו רואים את מיקי הולך ממיני ? יש האומרים שאלו צרחותיה שלה כשנרצחה על ידיו. את החלקים המלאים וולט דיסני גנזו.


 
מאמר זה טרם דורגמרתקמענייןנחמדסבירגרוע


מה דעתך על האמת המצמררת מאחורי מיקי מאוס ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה
מאת Light.p ב 21/01/2019 15:45 ( הפרופיל שלי ) הרס לי את הילדות אחושרמוטה אבל נתן לי מוטיבציה לראות מיקי מאוס בשחור לבן ואת החלקים המפחידים תגובה לתגובה