הכותבים במנטליקה מרוויחים תמלוגים מהפרסומות, רוצה גם? ההרשמה בחינם!
dovdevan

על פרקטים דובדבן ומה שמאפיין אותם


על פרקטים דובדבן ומה שמאפיין אותם סוגים של פרקט דובדבן הצבעים שלהם ומידע אודותיהם מאת יורם פרקט המומחה לפרקטים
על פרקטים דובדבן ומה שמאפיין אותםבין אם הם חיים בבית, בבקתה או בצריף אנשים תמיד רוצים את אותו הדבר בדיוק: בית טוב יותר וללא ספק שבית מעוצב ומטופח נותן הרגשה טובה לנפש. בימינו לריצוף הבית  משקל חשוב ומשמעותי ביותר. המגמה המובילה כיום היא לכיוון בנייה ירוקה, ריצוף טבעי, רצפות עץ ופרקטים שתופסים חזק מאד.
 
את עץ הדובדבן כולם מכירים. זה אחד ממיני העץ הפופולארים ביותר בכל הזמנים אשר משמשים לריהוט ונגרות ביתית בזכות היותו איכותי, נוח לעיבוד ויותר מהכל תודות לצבעו העז החם והעשיר שלא ניתן להתעלם ממנו.
 
גם ברצפות עץ  ופרקטים הדובדבן מוביל ובצדק. אולם כפי שיש הרבה סוגי פרקטים יש גם לא מעט גווני פרקט דובדבן שונים החל מפרקטים בגוון דובדבן כהה נוטה לחום אדמדם ועד לפרקטים דובדבן אדום בהיר.
 
כבר אמרנו שיש מספר סוגי פרקטים כך גם כאשר מדובר על פרקט דובדבן. החל מפרקט גושני דובדבן שהוא פרקט מעץ דובדבן מלא טבעי, דרך פרקט דובדבן שכבתי שהוא פרקט עץ מהונדס עשוי ממספר שכבות שהעליונה היא שכבת העץ דובדבן וכלה בפרקטים למינציה סינטטיים בגווני דובדבן כאלה ואחרים.
 
פרקט דודבן הוא שכיח מאד הן לשימוש מסחרי ועסקי והן בשימוש ביתי. ואין זה פלא. שכן, צבעו של הדובדבן מעניק לו תחושה ביתית חמה אשר יופיה רב ועל כן פרקט דובדבן משתלב יפה בכל סגנון ריהוט ועיצוב.
 
בבחירת פרקט דובדבן מעץ מכל סוג שהוא ניתן להעשיר אותו על ידי ציפוי לכה מט מבריק או לחלופין לבחור בגימור שמן לפרקט עץ דובדבן ועל ידי כך לשוות לו מראה יותר טבעי.
 
אבל בל נטעה, גם פרקט למינציה בגוון דובדבן מתקבל יפה מאד בבית רצפה מרשימה ומרהיבה.
 
אם רוצים להעניק לפרקט למינציה דמוי דובדבן חזות שדומה יותר לעץ ניתן ללכת על פרקטים למינציה בגווני דובדבן בעלי פאזה. פרקטים אלה אשר מופרדים במתכוון בחריצים בין הלוחות שלהם מחקים קורות עץ ובתוצאה פרקט למינציה בגוון דובדבן עם פאזה יוצר רושם ומעורר התפעלות.
 
בשימוש ביתי פרקט דובדבן מתאים לכל חלקי הבית. פרקט דובדבן יפאר כל סלון כמו גם פרקט דובדבן בחדר השינה או בחדר הילדים. לכל מקום פרקט דובדבן מתאים.
 
יש סוגי פרקטים בגוונים שקשה מאד בשלב מאוחר יותר להתאים להם ריהוט בצבע דומה אבל שמדובר על פרקט דובדבן תמיד נוכל למצוא ריהוט תואם.
 
כך או כך לפרקטים דובדבן מכל סוג שהוא יתרונות רבים. הם מתאימים לכל עיצוב, יפים למראה ותמיד קלאסיים.
 
אין ספק איפוא שפרקט דובדבן הוא הדובדבן שבקצפת בין סוגי הפרקטים הרבים. פרקט דובדבן מוביל בכל העולם ולא רק בישראל, הוא כוכב קבוע על רצפות בתים עסקים ומשרדים רבים בהיותו משביע את העין ומקסים את הלב.

יורם פרקט מכירה והתקנה

המומחה לפרקטים מבין ראשוני הענף בארץ

טל: 050-9911998

אתר הבית


 
© כל הזכויות שמורות ליורם פרקט
 
מאמר זה טרם דורגמרתקמענייןנחמדסבירגרוע


מה דעתך על על פרקטים דובדבן ומה שמאפיין אותם ?
תגובתך:
כתובת אתר: //:HTTP
שם: אימייל : קבלת תגובות לאימייל
פרסום תגובה

ידוע כפרקטים דובדבן, פרקט, פרקטים, דובדבן, עץ, למינציה,